لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه و رفع گرفتگی آن
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با نوشابه
راهنمای تشخیص و پیدا کردن محل چاه فاضلاب
روش های پیدا کردن درب چاه
نمایش همه

باز کردن گرفتگی چاه توالت با مایع ظرفشویی

باز کردن چاه توالت رفع گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی با مایع ظرفشویی

باز کردن چاه توالت رفع گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی با مایع ظرفشویی

رفع انسداد چاه فاضلاب سرویس بهداشتی با استفاده از مایع ظرفشویی

 

بسیار پیش می آید که چاه توالت دچار گرفتگی می شود و هیچ کاری از دست انسان بر نمی آید. بطوری که هر چقدر آب هم که داخل کاسه توالت میریزید اثر نمی کند و گرفتگی همچنان پابرجاست.

این نوع گرفتگی ها بسیار ناخوشایند هستند و وقتی به جان لوله فاضلاب می افتند دیگر به این راحتی ها دست از سر آن بر نمی دارند.

لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند و تعداد و نوع گرفتگی بستگی به رعایت نکات پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب دارد. به این معنی که هر اندازه این نکات پیشگیری رعایت شوند احتمال گرفتگی لوله فاضلاب کمتر خواهد بود.

هر چقدر هم که این نکات رعایت نشوند احتمال گرفتگی لوله بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال یکی از نکات پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری از ورود اشیاء و مواد اضافی نظیر سنگ و خاک به داخل لوله می باشد.

 

گرفتگی چاه توالت

رفع انسداد چاه فاضلاب سرویس بهداشتی با استفاده از مایع ظرفشوییگرفتگی چاه توالت یکی از بدترین گرفتگی های لوله فاضلاب می باشد. وقتی ایجاد می شود نمی توان هیچ کاری انجام داد و عملا توالت کارایی خود را از دست می دهد. افراد برای این نوع گرفتگی به ناچار با شرکت های لوله بازکنی تماس می گیرند.

اما ما قصد داریم روشی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن گرفتگی چاه توالت را خودتان باز کنید و دیگر نیازی به صرف هزینه و تماس با لوله بازکن نداشته باشید.

می خواهیم روش بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت و سرویس بهداشتی را با استفاده از مایع ظرفشویی را آموزش دهیم. احتمالا با خواندن عنوان کمی خندتان بگیرد. اما لطفا مطلب را تا انتها بخوانید و پس از امتحان آن نتیجه را بررسی کنید. برخی بر این باوند که با استفاده از مایع ظرفشویی می توان گرفتگی چاه توالت را رفع کرد. ما نیز در اینجا به بیان این مطلب پرداخته ایم.

 

روش کار لوله بازکن خانگی برای چاه سرویس بهداشتی

زمان لازم برای رفع گرفتگی حدود نیم ساعت می باشد که در این فاصله لوله بازکن خانگی ما که از مایع ظرفشویی تشکیل شده اثر خود را می گذارد. اما برای ساخت لوله بازکنی خانگی کافیست مقداری آب جوش داشته باشید و به آن مقداری مایع ظرفشویی اضافه کنید. تا محلول لوله بازکنی حاضر شود.

سپس این محلول را داخل لوله فاضلاب بریزید و بگذارید خوب بماند و اثر خود را بگذارد. پس از گذشت زمان با استفاده از چاه بازکن  یا همان تلمبه لوله بازکنی تلاش کنید تا گرفتگی چاه توالت را رفع کنید.