مقایسه لوله بازکنی با فنر و پمپ تراکم هوا
مقایسه لوله بازکنی با فنر و پمپ تراکم هوا
روش ساخت بهترین و قوی ترین محلول لوله بازکنی خانگی
نحوه درست کردن لوله بازکن خانگی
نمایش همه

تشخیص شرکت لوله بازکنی مجاز از کلاهبردارها

روش های شناسایی شرکت های مجاز لوله بازکنی از لوله بازکن های غیرمجاز

روش های شناسایی شرکت های مجاز لوله بازکنی از لوله بازکن های غیرمجاز

شناسایی شرکت های مجاز لوله بازکنی از لوله بازکن های غیرمجاز

 

لوله فاضلاب از بخش های اساسی ساختمان محسوب می شود. در صورت بروز شکستگی، نشتی، سوراخ شدگی و صدمه به آن خسارت مالی و یا حتی جانی زیادی به همرا خواهد داشت.

بعضی افراد هنگام بروز چنین مشکلاتی، قادر به تشخیص شرکت مجاز لوله بازکنی و تخلیه چاه از شرکت های غیرمجاز نیستند. در واقع آنها مبنای تشخیص درستی از اینگونه شرکت ها ندارند.
شاید بتوان گفت جستجوی شماره تماس شرکت لوله بازکنی اولین موردی که شما به دنبال ان خواهید رفت. این اجبار به یافتن شماره بسیار به شما در پاسخ دادن به سوال اینکه چگونه شرکت مجاز لوله بازکنی را تشخیص دهیم کمک می کند.

تعداد زیادی لوله بازکن وجود دارند که برخی از آنها مجاز و برخی نیز به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند. لوله بازکن های کلاهبردار با ظاهری فریبنده و ژست حرفه ای وارد منازل می شوند. با فعالیت های اندک هزینه های زیادی را از مشتری اخذ می کنند. متاسفانه این افراد در لباس لوله بازکن و با یک گالن محلول به این کار مشغول هستند.

 

شرکت های مجاز لوله بازکنی و تخلیه چاه

تشخیص شرکت های مجاز لوله بازکنی و تخلیه چاهاین شرکت های لوله بازکنی و تکنسین های رفع گرفتگی در دو نوع مجاز و غیرمجاز مشغول به فعالیت هستند. لوله بازکن های مجاز کسانی هستند که فعالیت و خدمات آنها تحت نظر اتحادیه می باشد. دستمزد دریافتی آنها نیز طبق تعرفه اتحادیه محاسبه خواهد شد.

این شرکت ها خدمات مناسب و ارزانی نظیر لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی شبانه را به مشتری ها ارائه می دهند. نکته اصلی در خصوص این شرکت ها دستمزدهای قانونمند و ارزان آنها می باشد. که طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود.

در کنار لوله بازکن های مجاز، لوله بازکن های غیرمجاز نیز هستند که همانطور که از نامشان پیداست بطور غیرمجاز فعالیت می کنند و تحت نظر اتحادیه نمی باشند.

وجه تمایز این شرکت ها در قیمت دریافتی و برخی از خدمات آنهاست. خدمات ارائه شده توسط این شرکتها تخصصی و ارزان نیست. دستمزدهای آنها نیز طبق تعرفه خودشان می باشد. بنابراین قیمت تمام شده لوله بازکنی توسط این شرکتها بالاتر از اتحادیه می باشد.

 

ترفندهای تبلیغاتی فریبنده

روزنامه، تراکت تبلیغاتی، اپلیکیشن های معرفی خدمات و… سبک تبلیغاتی بسیاری از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه در کشور است. نبود هیچ گونه تضمینی نسبت به مجاز بودن این شرکت ها از معایب اینگونه روش های تبلیغاتی است.
تبلیغات به ازای پرداخت مقداری هزینه و عدم وجود فیلتر های ارزیابی تخصص عواملی هستند که تشخیص شرکت مجاز لوله بازکنی را دشوارتر می کند.
تنها به همراه داشتن یک موتور سیکلت و ابزار های پیشرفته لوله بازکنی توسط افراد برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب باور بسیار غلطی که سبب کمرنگ شدن لزوم توجه به میزان تخصص و مجاز بودن شرکت مجاز لوله بازکنی می شود. برخی از این ترفندها شامل موارد زیر است.

 

استفاده از محلول شیمیایی و فنر لوله بازکنی

کلاهبرداران وقتی وارد منزل می شوند با کمی بررسی لوله های فاضلاب به شما می گویند سیستم لوله کشی ساختمان نقص دارد و باید تعمیر شود که هزینه آن بسیار زیاد است.

این در حالی است که می توان با هزینه کمتر نسبت به حل مشکل شما اقدام کرد. که آن هم موادی مخصوص است که با ریختن آنها در لوله می توان مشکل را برای چند سال حل کرد.

افراد با شنیدن این سخنان فریبنده تصور می کنند باید هزینه های چند میلیونی صرف لوله کشی ساختمان کنند. اما با این مواد جادویی مشکل آنها حل می شود و برای فرار از هزینه های زیاد تن به استفاده از محلول لوله بازکنی می دهند.

 

رفع گرفتگی لوله با محلول و فنر

رفع گرفتگی لوله با محلول و فنربا رضایت مشتری لوله بازکن مقداری از محلول های خود را داخل لوله فاضلاب می ریزد و با استفاده از فنر لوله بازکنی تلاش می کند گرفتگی را رفع کند. وی بطور مداوم مقداری محلول لوله بازکنی می ریزد و فنر می زند. این افراد معمولا بیش از پنج لیتر محلول در لوله می ریزند. در مواردی که شرایط مناسب بوده ده یا بیست لیتر نیز محلول تخلیه کرده اند و با فنر زدن تلاش کرده اند که مالک ساختمان را فریب دهند.

پس از پایان کار و تخلیه مقدار زیادی محلول لوله بازکنی فرد به محاسبه قیمت مشغول می شود. برای هر لیتر محلول مبالغ زیادی را محاسبه می کند. که در نهایت هزینه هنگفتی را برای کار خود حساب می کنند و از مشتری طلب می کنند.

مبالغ محاسبه شده توسط این کلاهبرداران بسیار بالا بوده و بعضا به یک یا دو میلیون تومان نیز می رسد. این مبالغ بسته به شرایط مالی مالک و آگاهی وی از قیمت ها محاسبه شده است. این کلاهبرداران در صورت ناآگاهی افراد از قیمت های لوله بازکنی قیمت های میلیونی را از آنها طلب می کردند.

 

دریافت هزینه های گزاف بابت لوله بازکنی

پس از دریافت هزینه لوله بازکنی