لوله بازکن قوی
مطالب کلیدی در مورد کاربرد لوله بازکن های اسیدی
آشنایی روش های تمیز کردن و برق انداختن توالت و حمام با مواد طبیعی
بهترین روش تمیز کردن توالت و حمام
نمایش همه

درآوردن اشیاء قیمتی از توالت و فاضلاب

اشیا قیمتی در چاه فاضلاب

اشیا قیمتی در چاه فاضلاب

روش های کاربردی درآوردن اشیاء قیمتی از چاه فاضلاب و توالت

 

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده که اشیاء قیمتیتان مثل انگشتر، دستبند، کارتهای اعتباری، جواهرات و… در چاه توالت یا فاضلاب افتاده باشد و شما را دچار ترس و وحشت از دست دادن آن شیء کرده باشد.

این اتفاق علاوه بر این که شما را دچار ضرر ریالی می کند باعث گیر کردن این اشیاء داخل لوله های فاضلاب و جمع شدن رسوبات دور آن می شود و دردسرهای گرفتگی لوله فاضلاب را به دنبال خواهد داشت که خود باعث مشکلات بدتری می شود.

در این مقاله سعی بر این است که با آموزش چند نکته مهم بتوان این اشیاء قیمتی را با سلامت کامل از لوله های فاضلاب خارج کرد.

 

گیر کردن اشیاء قیمتی در چاه

روش های پیشنهادی خارج کردن اشیاء با ارزش از چاه توالت و فاضلاب

یکی از بهترین ابزارهایی که می توان با آن اشیاء قیمتی را خارج کرد، استفاده از گیره ی فاضلاب است.

بهتر است هر شخصی در منزلش یکی از این گیره های مخصوص فاضلاب را که در اکثر ابزار فروشی ها موجود است، داشته باشد.

این دستگاه زمانی استفاده می شود که شما بتوانید آن شئ را ببینید با کمک دسته بلند و انتهای دستگاه که دارای جنسی فلزی و انعطاف پذیری بالا می باشد آن شئ را خارج کنید.

روش دیگر، استفاده از دستگاه پمپ مکنده است که همانند جاروبرقی همه چیز را در خود میکشد. به این صورت که لوله آن را داخل فاضلاب قرار می دهند و با روشن کردن دستگاه هر چیزی که داخل لوله فاضلاب گیر کرده باشد با مکش قوی به درون دستگاه کشیده می شود.

 

افتادن انگشتر در چاه فاضلاب

توصیه های مهم

توجه داشته باشید که درحین درآوردن اشیاء گیرافتاده در فاضلاب به هیچ عنوان سیفون و یا آب داخل فاضلاب نریزید چون با جریان آب، شیء با ارزش شما به داخل چاه می افتد و دیگر نه شما و نه متخصصین چاه و فاضلاب نمی توانند آن را خارج کنند. دقت داشته باشید یک حرکت اشتباه شما باعث از دست دادن همیشگی آن شیء قیمتی می شود.

در مراحل بعدی اگر امکانات و یا قدرت خارج کردن اشیاء را ندارید بهترین کار تماس با یکی از شرکت های خدمات چاه و فاضلاب است.متخصصین این امر با داشتن تجربه و ابزارهای مخصوص به شما کمک می کنند تا به اشیاء قیمتیتان که در توالت یا لوله فاضلاب گیر کرده است برسید.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است یعنی خونسردی و آرامش خود را بازیابیم و بهترین راه را برای خارج کردن شئ مذکور در پیش گیریم و در عین حال نکات بهداشتی و ایمنی کار را هم در نظر داشته باشیم.