عوامل موثر در هزینه و قیمت تخلیه چاه فاضلاب
چه عواملی بر هزینه تخلیه چاه تاثیرگذار است
مقایسه لوله بازکنی با فنر و پمپ تراکم هوا
مقایسه لوله بازکنی با فنر و پمپ تراکم هوا
نمایش همه

درآوردن گوشی از چاه توالت

درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی

درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی

افتادن گوشی در چاه توالت ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. یا نداند چطور باید اقدام به دراوردن گوشی موبایل از دستشویی نماید. قیمت خارج کردن موبایل از دستشویی بستگی به شرایطی دارد آن را توضیح می دهیم.
همچنین در این مطلب قرار است شما را راهنمایی کنیم تا اگر توان دراوردن موبایل از توالت را دارید، خودتان اقدام به خارج کردن آن نمایید.
قبل از هر چیز دقت داشته باشید بعد از افتادن موبایل در توالت به هیچ عنوان آبی داخل دستشویی نریزید. یا سیفون را نکشید. در صورت انجام دادن این دو کار احتمال سوختن یا افتادن موبایل در چاه دستشویی وجود دارد.

بنابراین برای به دست آوردن گوشی موبایل خود و جلوگیری از ضرر و زیان مالی به نکات گفته شده دقت نمایید.

 

درآوردن چگونگی درآوردن گوشی موبایل از چاه توالت به صورت فوری و تضمینیچاه توالت بصورت تضمینی

برای خارج کردن موبایل از کاسه دستشویی نیاز است تا ابتدا شرایط را بسنجید. به عنوان مثال توالت ایرانی است یا فرنگی، گوشی داخل لوله فاضلاب دیده می شود یا خیر و ارتفاع لوله چقدر است.
اگر توالت ایرانی است و گوشی دیده می شود می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • از یک دستکش برای رعایت بهداشت استفاده کنید.
 • سعی کنید با وارد کردن دست در لوله فاضلاب گوشی را پیدا کنید.
  اگر ارتفاع لوله زیاد است می توانید از انبر بلند و یا گیره های مخصوص که در فروشگاه ها به فروش می رسند استفاده نمایید. دقت داشته باشید اتلاف وقت ممکن است باعث سوختن گوشی شما شود. پس زمان شما بسیار کم است و باید بهترین راه را انتخاب نمایید.
 • با دست یا ابزار گوشی را بیرون بکشید.
 • اگر گوشی روشن است، آن را خاموش کنید، سیمکارت را خارج نمایید. با دستمال تمیز گوشی موبایل را خشک نمایید.
 • گوشی باید حداقل 7 ساعت زیر نور آفتاب بماند. یا با استفاده از باد گرم سشوار به مدت چند دقیقه موبایل را کاملا خشک کنید.
 • اگر موبایل شما قابلیت ضد آب بودن را دارد بهتر است آن را آب بکشی و با استفاده از الکل آن را ضد عفونی کنید. در غیر اینصورت ضد عفونی کردن با پد الکلی کفایت می کند.

 

هزینه در اوردن گوشی از توالت

پس از افتادن گوشی در فاضلاب ابتدا باید شرایط آن را بازدید نمود. بنابراین، هنگام تماس با کارشناسان ما این توقع را نداشته باشید که بتوانند ندیده و بدون بازدید، قیمت دقیق را خدمت شما اعلام کنند.
پس لازم است که لوله بازکن و فرد متخصص شرکت ابتدا از محل بازدید نماید. پس از بررسی مشکل، قیمت را خدمت مشتری اعلام کند.
سرویسکاران این مجموعه به قدری حرفه ای و متخصص هستند که اگر 1% هم احتمال خارج کردن گوشی موبایل شما وجود داشته باشد، این کار را بصورت تضمینی انجام می دهند.

 

چه زمان قیمت درآوردن گوشی موبایل از توالت افزایش می یابد

قیمت درآوردن گوشی موبایل از توالتافزایش قیمت درآوردن تلفن همراه از چاه دستشویی و توالت کاملا بستگی به شرایط افتادن گوشی موبایل در چاه توالت دارد. یعنی اگر موارد زیر هنگام انجام کار پیش آید قطعا قیمت کمی بالاتر خواهد رفت. این افزایش کاملا طبق تعرفه اتحادیه می باشد. زیرا ما برای شما فاکتور صادر می کنیم و خدمات ما کاملا قانونی و زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران است.

 • ارتفاع لوله زیاد باشد.
 • ایرانی یا فرنگی بودن توالت (به این دلیل که در توالت فرنگی ابتدا باید کاسه از زمین جدا شود تا از طریق لوله فاضلاب اصلی گوشی را خارج کرد).
 • گوشی کف سیفون افتاده باشد. در این شرایط نیاز است که سرویسکار بصورت حرفه ای ابتدا اقدام به بلند کردن گوشی از سیفون نماید. سپس آن را بیرون بیاورد.

 

لوله بازکنی و خدمات فنی 7000 با چه ابزاری گوشی را از چاه توالت خارج می کند؟

برای در اوردن گوشی از چاه دستشویی توسط سرویسکاران این شرکت اصلا نباید نگران باشید.
چون متخصصین ما مجهز به ابزارهای مختلفی همچون چنگک، انبر فاضلابی و ابزارهای حرفه ای دیگر هستند که مخصوص در اوردن اشیا از چاه توالت به ویژه گوشی تلفن همراه می باشد.
برای انجام کار کافی است در هر کجای تهران که هستید با شماره های درج شده در سایت که بصورت سیار و 24 ساعته اماده پاسخگویی شما عزیزان می باشد تماس بگیرید.
با ثبت درخواست، نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود تا سریعا در محل حاضر شود و گوشی را از توالت خارج نماید.

 

آیا ممکن است گوشی از توالت در نیاید ؟

گاهی اوقات امکان دارد گوشی از چاه دستشویی خارج نشود. این اتفاق می تواند به این دلیل بیفتند که پس از افتادن گوشی در چاه توالت، درون لوله آب فراوانی بریزید یا سیفون را بشکید.
موارد دیگر که باعث می شوند احتمال دراوردن گوشی از چاه دستشویی پایین بیاید عبارتند از:

 • وجود دو سیفون در توالت، معمولا زمانی که توالت بازسازی شده و جا به جایی صورت گرفته اتفاق می افتد.
 • اقدام نکردن در زمان افتادن گوشی در درستشویی و گذشتن زمان به مدت چند روز. (اما اگر از توالت استفاده نشده باشد و یا آبی داخل آن نریخته باشد، قطعا می توان آن را خارج کرد).
 • نداشتن سیفون در سرویس بهداشتی. (یعنی لوله مستقیما به فاضلاب اصلی متصل شده باشد و شتر گلو نداشته باشد).
 • اگر خودتان با استفاده از ابزارهای غیرحرفه ای مثل سیخ، میله و … اقدام به در اوردن گوشی از توالت نمایید. احتمال اینکه گوشی را از سیفون خارج کنید و به درون لوله اصلی بیندازید وجود دارد. پس در صورت نداشتن ابزارهای حرفه ای بهتر است هیچ اقدامی نکنید و این کار را به متخصصین بسپارید.
 • اگر پس از افتادن گوشی ثابت منزل و یا گوشی موبایل در توالت، درون آن آب نریزید، سیفون نکشید، از سرویس استفاده نکنید. یا همان لحظه با شرکت خدمات فنی 7000 تماس بگیرید، مطمئنا می توانیم وسیله را از توالت خارج کنیم.