آشنایی با تخلیه چاه فاضلاب سپتیک تانک
آشنایی با تخلیه چاه فاضلاب سپتیک تانک
آشنایی با تخلیه چاه فاضلاب به روش سپتیک تانک و انواع آن
اطلاعاتی در مورد سپتیک تانک
نمایش همه

دلایل استفاده از تانکر مکنده تخلیه چاه

مزایای استفاده از تانکر مکنده تخلیه چاه و آشنایی با آن

مزایای استفاده از تانکر مکنده تخلیه چاه و آشنایی با آن

آشنایی با تانکر مکنده تخلیه چاه

 

امروزه استفاده شرکت های تخلیه چاه از تانکر های مکنده افزایش یافته است. اکثر شرکت های خدماتی به این نوع تانکر مجهز می باشند. تانکرهای مکنده به سرعت می توانند فاضلاب چاه را مکش کرده و به داخل تانکر تخلیه کنند. این ویژگی باعث آسان شدن کار تخلیه چاه و سرعت بخشیدن به آن شده است.

یکی از ابزارهای مهم در تخلیه چاه، تانکر مکنده است. با استفاده از این نوع تانکرها به راحتی می توان کار تخلیه چاه را انجام داد. برخی از شرکت ها برای انجام این کار از پمپ کف کش و لجن کش استفاده می کنند. همچنین برخی دیگر از شرکتها نیز از پمپ های ساکشن استفاده می کنند. نتیجه استفاده از تانکر مکنده ، تخلیه چاه فوری می باشد.

 

تانکرهای 100000 لیتری تخلیه چاه

تخلیه چاه یکی از نیازهای هر ساختمانی که دارای چاه فاضلاب است به شمار می رود. در صورتی که ساختمان شما دارای چاه فاضلاب است باید به تخلیه آن توجه کافی داشته باشید. اگر چاه فاضلاب پر شود باید به سرعت اقدام به تخلیه آن با پمپ مکنده و تانکر حمل فاضلاب نمود.
برای تخلیه چاه ساختمان های بزرگ باید از تانکرهای تخلیه چاه حجیم و بزرگ استفاده کرد. تانکرهای تخلیه چاه ده هزار لیتری وسیله مناسبی جهت تخلیه چاه های عمیق و انباشته از فاضلاب است.

چنانچه حجم تانکر کم باشد به ناچار باید در چند مرحله اقدام به تخلیه چاه نمود. اما با استفاده از تانکرهای ۱۰۰۰۰ لیتری تخلیه چاه دیگر نگرانی از بابت پر شدن تانکر وجود ندارد. به راحتی می توان تمام فاضلاب چاه را به داخل تانکر جمع کرد بدون این که تانکر پر شود. تانکرهای عظیم تخلیه چاه به راحتی فاضلاب چاه ها را حمل می کنند.

 

مزایا و لزوم استفاده از پمپ ساکشن تخلیه چاه

مزایا و لزوم استفاده از پمپ ساکشن تخلیه چاهتانکر های مکنده می توانند به سرعت چاه فاضلاب را تخلیه کرده و لازم به انجام مراحل اضافی همچون تهیه برق لازم و ارسال پمپ به درون چاه توسط فنی کاران نداشته و به همین خاطر عمل تخلیه را تسریع می بخشد.وزن بالای پمپ ها سبب می شد تا ارسال ان به درون چاه یک نوع سختی کار محسوب شود.

پمپ ها را همراه با شیلنگ قطور و مستحکم مخصوصی به درون چاه ارسال می کنند. پمپ ها قادرند تا زمانی که فاضلاب درون چاه وجود دارد عمل پمپاژ را انجام دهند. پس از اتمام فاضلاب دیگر توانایی ارسال فاضلاب درون شیلنگ حد فاصل پمپ و مخزن تانکر را ندارند.

زمانی که پمپ ها مایعاتی برای پمپ وجود نباشد، روشن بمانند نیم سوزی و سوختن پمپ را به همراه خواهد داشت. مهمترین دلیلی است که باید پس از اتمام مایعات باید انها را خاموش نمود. این کار سبب می شود فاضلاب درون شیلنگ تخلیه به درون چاه باز گردد و حجم ان بستگی به متراژ حد فاصل مخزن تانکر و پمپ دارد.

تهیه برق برای روشن کردن پمپ ها نیز در برخی از ساختمان ها نیز بسیار مشکل بود. تعبیه ی پمپ روی تانکرهای مکنده سبب شد تا این مشکل نیز به طور کامل حل شود تا پمپ با قدرت و نیروی بالای موتور تانکر عمل مکش را انجام دهد.

 

خدمات تخلیه چاه فوری به صورت شبانه روزی توسط گروه خدمات فنی 7000

گروه خدمات فنی 7000 ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه به صورت فوری در تمام نقاط استان تهران و غرب استان البرز می باشد. این مرکز آماده ارائه خدمات به کلیه همشریان گرامی در تمام ساعات شبانه می باشد.