درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
درآوردن گوشی از چاه توالت
چرا آب فاضلاب توالت و دستشویی بالا می زند
دلایل گرفتگی لوله دستشویی و توالت
نمایش همه

رفع مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی

رفع مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی

رفع مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی

افتادن صابون در چاه توالت

 

رفع مشکل افتادن صابون در چاه توالت هنگام شستن دست هاافتادن صابون در چاه دستشویی همواره مشکل‌ساز است. معمولاً روشویی در داخل توالت تعبیه می‌شود. بسیاری از افراد برای شستشوی دست‌ها از صابون استفاده می‌کنند. به دلیل لیز بودن صابون، افتادن صابون در چاه دستشویی اجتناب‌ناپذیر هست. ممکن است هنگام شستشو و یا هنگام قرار دادن صابون در جای خود، لیز بخورد و درون چاه توالت بیفتد.

در ادامه مطلب راه‌کارهایی برای مشکل افتادن صابون در دستشویی و یا افتادن شی در توالت فرنگی ارائه کرده‌ایم. همچنین پاسخ سؤال چگونه گرفتگی توالت فرنگی را برطرف کنیم را داده‌ایم.

 

راهکارهایی برای رفع مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی

بی‌دردسرترین راهکار این است که با یکی از شرکت‌های لوله بازکنی تماس بگیرید. چون سرویس‌کار لوله بازکن با داشتن ابزارهای مناسب مانند گیره فاضلابی و فنر لوله بازکنی ، در کوتاه ترین زمان مشکل شما را رفع می‌کند.  باز كردن گرفتگی توالت را بی‌دردسر برایتان انجام می‌دهد.

شرکت خدمات فنی 7000 ارائه دهنده خدمات باز كردن گرفتگی توالت و حل مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی با منصفانه‌ترین قیمت می باشد. این مجموعه در کمترین زمان ممکن سرویس‌کار لوله باز کن به محل شما اعزام می‌کند.

 

روش های خانگی برای خارج کردن صابون افتاده در چاه توالت

رفع مشکل افتادن صابون در چاه توالت هنگام شستن دست هامی توان از حلال سریع صابون استفاده کرد. چون صابون سخت هست و مدت‌زمان زیادی طول می‌کشد تا در آب نرم و حل شود.

شاید بپرسید حلال صابون چیست ؟ حلال سریع صابون ترکیباتی دارد که صابون را سریع‌تر نرم و حل می‌کند تا گرفتگی لوله باز شود. معمولاً حلال صابون همیشه در دسترس نیست. شاید ترکیبات اسیدی داشته باشد. این ترکیبات برای سلامتی شما زیان‌آور هست. پس بهتر است از آن اجتناب کنید.

همچنین مایع باز کننده چاه توالت و یا اسید لوله بازکن نیز خطرناک است. سلامتی خودتان را به خطر نیندازید.

اگر صابون در ورودی سیفون توالت هست و به داخل لوله نرفته باشد. می‌توانید با دیلم توالت فرنگی آن را خارج و یا خردکنید. این کار نیاز به مهارت و تجربه دارد. چون ممکن است به سیفون آسیب بزنید و ساختمان شما مشکل نشت فاضلاب پیدا کند. این امر هزینه خیلی زیادی به شما تحمیل خواهد کرد. پس بهتر است مراقب افتادن صابون در چاه دستشویی باشید.

 

بهترین رفع مشکل افتادن چیست؟

برای رفع مشکل افتادن صابون در دستشویی از آب جوش نیز میتوان استفاده کرد. آب جوش با نرم و حل کردن صابون می‌تواند به رفع گرفتگی توالت فرنگی با صابون کمک کند.

آب جوش حلال سریع صابون نیست. اما اگرچند کتری آب جوش درون چاه توالت خالی کنید. تا حدودی صابون را نرم و حل می‌کند. و جریان پی‌درپی آب می‌تواند صابون را به درون چاه فاضلاب هدایت کند.

دردسرهای افتادن شی در توالت فرنگی فقط محدود به صابون نیست. ممکن است گرفتگی توالت با دستمال کاغذی و یا نوار بهداشتی نیز به وجود آید.

که در این صورت لازم است فنر زنی شود. چون گرفتگی توالت فرنگی با دستمال کاغذی بدون فنر لوله بازکنی رفع نمی‌گردد. و ممکن است دیگر انواع روش باز كردن لوله فاضلاب مانند اسید لوله بازکن وغیره جواب ندهد.

حتماً برای باز كردن چاه توالت فرنگي از سرویس‌کار لوله باز کن ماهر و باتجربه کمک بگیرید. چون فرد کم‌تجربه ممکن است به توالت فرنگی آسیب بزند. و باعث شکستگی آن گردد.

اگر این راه‌کارها راهگشا نبود، با یک سرویس‌کار لوله باز کن تماس بگیرید. سرویس‌کاران شرکت خدمات فنی 7000 جهت باز کردن توالت فرنگی با مناسب‌ترین قیمت لوله بازكني در خدمت شما هستند.

شیوه هایی جهت پیشگیری از افتادن صابون در دستشویی
  • استفاده از مایع دستشویی و یا صابون مایع بجای صابون در دستشویی
  • نصب جاصابونی مناسب که صابون کاملاً در داخل آن قرار گیرد. و لیز نخورد.
  • هیچ‌وقت صابون را روی لبه روشویی قرار ندهید.
  • به کودکان خود نیز آموزش دهد تا هنگام استفاده از صابون در دستشویی مراقب باشند. تا مشکل افتادن صابون در دستشویی پیش نیایید.