اشیا قیمتی در چاه فاضلاب
درآوردن اشیاء قیمتی از توالت و فاضلاب
نمایش همه

رفع گرفتگی توالت با تلمبه لوله بازکنی

رفع گرفتگی توالت با تلمبه لوله بازکنی در خانه

رفع گرفتگی توالت با تلمبه لوله بازکنی در خانه

باز کردن گرفتگی توالت با استفاده از تلمبه لوله بازکن در منزل

 

دلیل گرفتگی توالت چه ایرانی و چه فرنگی هر چه که باشد، سبب ایجاد ناراحتی و استرس و نیز پیچیدن بوی بد در محیط منزل می شود. این اتفاق ممکن است برای هر خانواده ای روی دهد. برای یادگیری رفع گرفتگی توالت با تلمبه این مقاله را دنبال کنید.

باز کردن گرفتگی توالت با استفاده از تلمبه لوله بازکن در منزلاکثر گرفتگی های توالت را می توان با یک چنگگ مناسب، محلول لوله بازکنی قوی، آب جوش، سرکه، جوش شیرین و … باز نمود.
اما خوشبختانه در بیشتر موارد، این مشکل در منزل قابل حل می باشد. افراد می توانند با روش های ساده، در منزل اقدام به رفع گرفتگی و بازکردن توالت نمایند. اما در برخی موارد نیاز به سرویسکار و تماس با شکرت لوله بازکنی می باشد.
چنانچه نیاز به شرکت لوله بازکنی دارید، برای این منظور می توانید با شرکت خدمات لوله بازکنی 7000 تماس بگیرید. سرویسکاران این مجموعه، در کمترین فرصت خود را به منزل شما رسانده و مشکل را برطرف خواهند نمود. این سرویسکاران در کار خود بسیار خبره و حرفه ای بوده و حتی پس از انجام کار، محیط را نظافت می نمایند.

 

 

نحوه باز کردن توالت و رفع گرفتگی توالت با تلمبه

 • برای این منظور ابتدا باید از ورود آب بیشتر به کاسه توالت جلوگیری نمایید.
 • برای اینکه اطمینان یابید در توالت فرنگی آب بیشتری ریخته نمی شود، درپوش مخزن را برداشته و آدرپوش فلپ را محکم کنید. یا اینکه زنجیز متصل به آن را جدا نمایید. همینطور می توانید شیر اب متصل به توالت را ببنید تا آب بیشتری وارد مخزن نشود.
 • آب داخل مخزن کاسه توالت تمیز است.
 • باید بررسی کنید که دلیل گرفتگی توالت مدفوع است یا یک جسم. در بیشتر موارد، موادی مانند اجسام، اسباب بازی کودکان، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی، صابون و … سبب گرفتگی توالت می شوند.
 • چنانچه جسم قابل مشاهده بود، دستکش لاستیکی به دست کرده و سعی کنید آن را خارج کنید.
 • سپس از یک لوله بازکن دستی با کیفیت استفاده نمایید. لوله بازکن های دستی در انواع سر توپی یا سر تاشو وجود دارند.
 • قسمت لاستیکی لوله بازکن را تحت فشار آب داغ قرار دهید تا به صورت کامل گرم شود. این کار به کیپ شدن آن در سر سیفون کمک می کند.
 • لوله بازکن را سر چاه توالت فرنگی یا ایرانی قرار دهید.
 • اطمینان حاصل کنید درزی بین لوله بازکن و سیفون وجود ندارد. چاه بازکن باید در آب غوطه ور باشد.
 • سپس لوله بازکن را به آرامی فشار دهید و با شدت بیشتری بکشید تا مکش ایجاد شود. این کار کار را چندین مرتبه انجام دهید تا گرفتگی باز شود.
 • در آخر، بررسی کنید آبا گرفتگی باز شده یا نه. چنانچه مشکل حل نشد، باید از روش های دیگری که در مقالات بعدی معرفی می شود، استفاده نمایید.

 

تماس با کارشناسان گروه خدمات فنی 7000 برای رفع گرفتگی توالت

همشریان گرامی می توانند برای رفع گرفتگی توالت با تلمبه فرنگی یا ایران و نیز گرفتگی چاه دستشویی با کارشناسان حرفه ای این مجموعه تماس حاصل نمایند. پرسنل این مجموعه در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و اقدام به رفع مشکل می نمایند.

تماس با کارشناسان گروه خدمات فنی 7000 برای رفع گرفتگی توالت