بررسی انواع چاه و  شیوه های حفر چاه و کندن آنها
انواع چاه ها و روش های حفر آنها
باز کردن چاه توالت رفع گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی با مایع ظرفشویی
باز کردن گرفتگی چاه توالت با مایع ظرفشویی
نمایش همه

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با نوشابه

لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه و رفع گرفتگی آن

لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه و رفع گرفتگی آن

روش های لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه

 

بسیاری از افراد در زندگی روزانه خود با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان خود رو به رو می شوند. به دنبال پیدا کردن روش های لوله بازکنی هستند. یکی از این روش ها که خیلی ساده و بی خطر می باشد و خیلی راحت لوله ها باز می شود روش لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه می باشد.

 

روش اول باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه با نوشابه

باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه با نوشابهابتدا مقداری نوشابه را درون سینک ظرفشویی می ریزیم. بعد مقداری جوش شیرین را به آن اضافه می کنیم. بعد مقداری سرکه را به این دو ماده اضافه کرده و یک ترکیب شیمیایی به وجود می آید. محلول شروع به جوشیدن می کند. بعد از ۳۰ الی ۵۰ دقیقه آب را با فشار باز می کنیم. خیلی فوری لوله ها باز می شود پس یکی از روش های ساده و مفید روش لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه می باشد.

 

روش دوم باز کردن

این روش هم مانند روش اول می باشد. ولی در این مرحله آب را با فشار باز می کنید. بعد جوش شیرین را داخل لوله می ریزید. پس از این مرحله سرکه سفید را به جوش شیرین اضافه می کنیم. بعد از یک ساعت آب را باز می کنیم تا لوله ها تمیز و پاک شود.

 

روش سوم برطرف کردن مسدود شرگی فاضلاب از طریق نوشابه

در این روش مانند روش اول فقط ابتدا تمام نوشابه را داخل لوله فاضلاب می ریزیم. بعد مقداری جوش شیرین به آن اضافه می کنیم . سپس با دست به داخل لوله ها می ریزیم. حالا نصف لیوان سرکه سفید را به این مواد اضافه می کنیم.

این محلول شیمیایی سریع به جوش می آید و بعد از یک ساعت آب را باز می کنید تا لوله ها تمیز شود. در صورتی که با این روش ها لوله های فاضلاب ساختمان شما باز نشد باید به سراغ روش های دیگری بروید.

 

بررسی دقیق رفع لوله گرفتگی فاضلاب با نوشابه

ما در این مطلب به بررسی روش لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه پرداختیم. ولی می خواهیم ببینیم آیا واقعا نوشابه لوله ها را باز می کند یا خیر. البته باید بیان کنیم که این کار اصولی نیست و نوشابه به تنهایی نمی تواند لوله ها را باز کند. چون خاصیت اسیدی بودن نوشابه نمی تواند به تنهایی لوله ها را باز کند.

شکر موجود در نوشابه اگر در لوله ها باقی بماند چون خاصیت چسبندگی دارد باعث گرفتگی بیشتر لوله ها می شود. ولی اگر نوشابه را به همراه جوش شیرین و سرکه به داخل فاضلاب بریزیم باعث باز شدن لوله ها می شود. در آن صورت راهکار موثری برای رفع گرفتگی لوله ها می باشد.

 

لوله بازکنی با ترفندهای مختلف

برای گرفتگی لوله ها باید از روش های اصولی استفاده کرد که برخی از آنها را می توان در خانه درست کرد مثلا اگر لوله فاضلاب توالت گرفتگی داشته باشد می توان از آب با فشار زیاد استفاده کرد تا تجمع فضولات و گرفتگی ها را از بین ببرد.

همچنین می توان از سرکه ، جوش شیرین و آب لیمو به عنوان یک محلول شیمیایی که اسیدی نیست استفاده کرد. از طریق آنها لوله ها را باز کرد که برخی از گرفتگی های سینک ظرفشویی و حمام را می توان با این راهکار باز کرد در صورتی که گرفتگی لوله فاضلاب شدید باشد از راه های دیگر مثل لوله بازکنی با فنر و یا پمپ هوا و غیره استفاده کرد.

 

گرفتگی شدید لوله های فاضلاب

روش های مختلفی برای از بین بردن گرفتگی لوله های فاضلاب وجود دارد که یکی از این روش ها روش لوله بازکنی فاضلاب با نوشابه می باشد. البته نه تنها باعث باز شدن لوله ها می باشد بلکه برای تمیزی توالت هم می توان از نوشابه استفاده کرد.
همینطور با جوش شیرین و سرکه هم می توان لوله های فاضلاب را باز کرد. ولی این مطلب را یادآوری کنیم که اگر لوله های فاضلاب گرفتگی شدید داشته باشد از شرکت های لوله بازکنی برای اعزام تکنسین های ماهر لوله بازکنی برای باز کردن لوله ها می توان استفاده کرد. تا با خیال راحت مشکل گرفتگی لوله ها حل شود. شرکت خدمات فنی 7000 دارای سابقه بسیار بالا و خدمات بسیار عالی به مشتریان عزیز می باشد.