خطرات گازهای توالت و روش های تشخیص آن با دستگاه گازسنج
تشخیص وجود گازهای مضر در توالت
نمایش همه

متدهای بازسازی سرویس بهداشتی بدون تخریب

بازسازی بدون تخریب سرویس بهداشتی

بازسازی بدون تخریب سرویس

نکات کلیدی در تعمیرات خرابی سرویس بهداشتی

 

در این مقاله قصد داریم دلایل و روش های بازسازی بدون خرابی سرویس بهداشتی را با هم مرورکنیم.

 

دلایل بازسازی و تعمیر سرویس بهداشتی

از فضاهای ساختمان که معمولاً به بازسازی و مراقبت احتیاج دارند، می توان به سرویس بهداشتی اشاره کرد. اگرچه در طول روز، زمان محدودتری رو در این مکان‌ها سپری می‌کنیم، امّا این فضاها تعیین کننده‌ بخش زیادی از آسایش و سلامت جسم و روان ما هستند.

در بازسازی سرویس بهداشتی، مثل هر بخش دیگری از منزل، روش‌هایی بسیار ساده و پیش پا افتاده، فضای این بخش‌های خانه رو از این رو به اون رو کرد! در این مقاله به چند راه کار بازسازی سرویس بهداشتی بدون تخریب اشاره می کنیم.

 

تعمیر سرویس بهداشتی بدون خرابی

  •  تغییر و نصب دیوارپوش

نصب دیوارپوش قبل از مرحله نصب کفپوش صورت می گیرد. این دیوارپوش‌ها باید در برابر رطوبت و گرما مقاوم باشند. انتخاب طرح و رنگ این دیوارپوش اهمیت خیلی زیادی دارد، چون فضای سرویس بهداشتی و حمام معمولاً فضایی کوچک هست و می توان با انتخاب رنگ‌های روشن و استفاده از کاشی‌های درشت، این فضاها رو وسیع تر نشان داد.

  •  بازسازیِ کف سرویس بهداشتی و حمام

کف یک فضا، در نگاه اوّل، شاید از پیش پا افتاده‌ترین چیزها به نظر بیاد. در حالی که بعد از تغییر جنس کف، تغییری اساسی در حس و حال اون فضا رو شاهد هستیم. مشخصاً در سرویس بهداشتی و حمام، کف علاوه بر تاثیر چشمگیری که روی ظاهر فضا داره، به علت ارتباط مستمر با آب و رطوبت و اینکه مدام شستشو و نظافت می‌شه، لازم است که جنس مناسب و مرتبط با کاربرد موردنظر ما رو داشته باشه. و اینجاست که انتخاب متریال برای ما اهمیت پیدا می‌کند.