عملیات لایروبی چاه فاضلاب برای پر شدن مکرر چاه
چند دلیل مهم برای لایروبی چاه فاضلاب
طبقه بندی انواع سیستم های فاضلاب
اطلاعات عمومی در مورد نوع سیستم های فاضلاب
نمایش همه

نشانه های گرفتگی چاه فاضلاب

علائم و نشانه های گرفتگی چاه فاضلاب در منزل

علائم و نشانه های گرفتگی چاه فاضلاب در منزل

چند راه ساده تشخیص گرفتگی چاه فاضلاب

 

بوی نامطبوع چاه فاضلاب در ساختمان ها، گرفتگی و بالا زدگی آب توالت و آشپزخانه، باز نشدن راه آب توالت و حمام، هجوم حشرات موذی همچون  سوسک در ساختمان همگی از نشانه های گرفتگی چاه فاضلاب می باشد.

 

چند دلیل گرفتگی چاه فاضلاب

چند راه ساده تشخیص گرفتگی چاه فاضلابمی توان گفت در اغلب زمین هایی که جنس خاک آن غیر ماسه ای هستند، به دلیل عدم کشش و مکش آب در خاک، چاه فاضلاب در مدت کوتاهی پر می شود. کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مزیت بر علت می شود. در زمین هایی که جنس خاک آن شنی است، پرشدن چاه نسبتا در زمان طولانی تری از خاک معمولی اتفاق می افتد.

 

راه کارهای مناسب برای باز کردن گرفتگی فاضلاب

اکثر موارد راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به خوبی حرکت نمی کند. این اشکال معمولا در منازل قدیمی بیشتر به چشم می خورد.

  • استفاده از محلول های خانگی : اگر مشکل گرفتگی لوله‌ها خفیف باشد، می‌توانید با استفاده از ترکیب سرکه و جوش شیرین لوله بازکن خانگی بسازید.
  • استفاده مناسب از لوله بازکن مخصوص چاه فاضلاب: برندهای مختلفی جهت باز کردن لوله گرفته شده فاضلاب در بازار وجود دارد فقط این نکته فراموش نشود که در هنگام استفاده از آن ماسک بزنید و آن را  دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
  • استفاده از تلمبه های دستی
  •  فنر زدن چاه فاضلاب

 

قابل ذکر است که استفاده بیش از حد و نامناسب از لوله بازکن های اسیدی، باعث تحلیل لوله های پلاستیکی فاضلاب می شود. این موضوع خود دردسر بزرگی به همراه دارد . برای این منظور بایستی لوله فاضلاب تعویض شود. این کار مهم را به متخصصین لوله بازکن بسپرید.

روش های تشخیص گرفتگی چاه فاضلاب

کمک از متخصصین گروه فنی 7000

کارشناسان و متخصصین حرفه ای گروه فنی 7000 آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه باز کردن لوله گرفته شده، لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته می باشد.

علاوه بر این ، این گروه سایر خدمات از جمله لوله بازکنی با فنر فولادی، چاه بازکنی و تخلیه چاه، رفع بوی بد چاه فاضلاب، خارج کردن اشیاء افتاده درچاه توالت و فاضلاب سرویس بهداشتی از قبیل اشیاء قیمتی طلا و جواهر، انگشتر، گوشواره، دستبند، ساعت، گوشی موبایل، سوپیچ و….. تشخیص نشتی لوله های آب و فاضلاب با دستگاه های مدرن و پیشرفته به مشتریان گرامی ارائه می نماید.

برای این منظور می توانید با شماره های درج شده در تصویر بالا، در کلیه مناطق 22 گانه تهران بزرگ با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

لوله بازکنی و تخلیه چاه

شرق تهران 02177243200

غرب تهران 02144365896

لوله بازکنی و تخلیه چاه

شمال تهران 02122073674

خدمات فنی 7000

لوله بازکنی و تخلیه چاه

مرکز تهران 02188017361

شبانه روزی 02166184102

لوله بازکنی و تخلیه چاه

جنوب تهران 02155031600

جنوب تهران 02133001800

خدمات ما