رعایت اصول ایمنی و موارد بهداشتی در انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه
ایمنی و بهداشت در لوله بازکنی و تخلیه چاه
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
درآوردن گوشی از چاه توالت
نمایش همه

چه عواملی بر هزینه تخلیه چاه تاثیرگذار است

عوامل موثر در هزینه و قیمت تخلیه چاه فاضلاب

عوامل موثر در هزینه و قیمت تخلیه چاه فاضلاب

عواملی که بر قیمت تخلیه چاه تاثیر می گذارد

 

قیمت تخلیه چاه، به فاکتورها و عوامل مختلفی از جمله نوع کار، حجم کار و نیز میزان ساعت مورد نیاز برای انجام دادن کار بستگی دارد. محل و مقدار گرفتگی چاه، جدید یا قدیمی بودن تاسیسات فاضلاب و میزان گرفتگی نیز در میزان اجرت و هزینه تخلیه چاه تاثیرگذار است.
عواملی مانند تعداد سرویس ‌ها، نوع فاضلاب و لجن، متراژ شیلنگ تخلیه چاه هم از دیگر عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه محسوب می‌ شوند. محلی که باید عمل تخلیه فاضلاب یا تخلیه چاه در آن صورت بگیرد.
فاصله و مسیری که باید برای تخلیه بار به خارج شهر طی شود تا فاضلاب تخلیه شود هم می‌ تواند مبلغ نهایی هزینه تخلیه چاه را برای شما بالا یا پایین ببرد.

اینکه سیستم فاضلاب شما جدا از تخلیه به خدمات جانبی مثل لایروبی چاه یا کف‌تراشی و تراش چاه یا بازسازی چاه و … هم احتیاج پیدا می ‌کند یا نه هم در  مبغ نهایی قیمت تخلیه چاه بی‌تاثیر نیست.

 

تاثیر نوع عمل تخلیه بر قیمت نهایی کار

نوع عمل تخلیه و اینکه پاک‌سازی چاه و سیستم فاضلاب بوسیله پمپ لجن‌کش سه فاز یا پمپ‌ های تک‌فاز انجام می شود. یا مثلا کارشناس با فنرزنی اقدام به تخلیه چاه کند یا با مکنده ساکشن، مبلغ هزینه تخلیه چاه فاضلاب را روی فاکتور شما کم ‌و زیاد می ‌کند.
تخلیه چاه با ساکشن مکنده معمولا گران‌تر از استفاده از پمپ‌ها و فنرزنی می باشد. زیرا پمپ ساکشن به گیربکس ماشین وصل می ‌شود. موتور ماشین را هم درگی