خدمات تخلیه چاه سازمان آب کاملا مکانیزه و لوله بازکنی

در مورد تخلیه چاه در سامزان آب باید گفت که بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به خوبی حرکت نمی کند. این اشکال معمولا در منازل قدیمی ساز بیشتر به چشم می خورد.

هر از گاهی باید با سیفون تلمبه زدن یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود.

اما اشکال کار اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می شود. چون اسید و چانته باعث از بین رفتن لوله ها می شود.

ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه استفاده از لوله باز کن ها مثل دستگاه فنر زنی صنعتی هست. لوله کش ها از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می کنند که هیچ صدمه ای به لوله وارد نمی آید.

تخلیه به روش چاه کمکی

این روش زمانی انجام می شود که اولا چاه اولیه همچنان ظرفیت پذیری خود را دارد. ولی مثلا به دلیل اینکه میزان ورودی مواد به داخل آن زیاد شده و چاه زمان برای خالی شدن ندارد انجام می شود.

در واقع چاه جدید کمک می کند که چاه قبلی فرصت پیدا کند تا فضولات وارد شده را به محیط پس دهد.

در چاه جدید هیچ لوله فاضلابی وارد نمی شود. فقط در صورتی که چاه اولیه سر ریز کند مایعات آن به داخل چاه جدید ریخته می شود. تا توسط آن به محیط انتقال یابد و فضولات و مواد حل نشدی همچنان در چاه اصلی دفن می شوند.

در این روش دیگر نیازی به تخلیه مواد از طریق دستگاه های مکنده وجود ندارد و دردسری کمتری هم برای ساکنان اطراف به وجود خواهد آورد.