تخلیه چاه محله کن تهران با نرخ اتحادیه لوله بازکنی

به عمل خالی کردن چاه فاضلاب و توالت توسط پمپ های مجهز به مکنده قدرتمند، تخلیه چاه می گویند. روش ها و ماشین های مخصوصی برای این کار طراحی و تولید شده است.

خالی کردن چاه فاضلاب یکی از کارهای خدماتی است که نیازمند ابزار و نیروی کار باتجربه و متخصص است و شرکت های متعددی در کلان شهر تهران در این زمینه فعال هستند.

روش های تخلیه چاه

برای تخلیه چاه فاضلاب یا توالت از پمپ های لجن کش قوی با تانکر های با حجم بالا استفاده می شود. در صورت نیاز از ماشین های ساکشن یا مکنده استفاده می شود. روش کار این ماشین ها به شرح زیر است:

زمانی که چاه فاضلاب یا توالت پر شد بلافاصله باید عملیات تخلیه چاه اجرا شود و گروه متخصصی برای اینکار اقدام کند. در مراحل اینکار یک سر شیلنگ قطور و با استحکام به ته چاه فرستاده می شود و سر دیگر ان به دستگاه مکنده و لجن کش متصل می شود.

نکته ای که حائز اهمیت است بحث شیلنگی است که فضولات را به سمت تانکر هدایت می کند و نقش کلیدی در روند کار دارد. این شلنگ باید ویژگی های استانداردی را دارا باشد تا در طول کار مشکلی پیش نیاید. این مواد عبارتند از : قطر استاندارد، تحمل فشار بالا و استحکام و پایداری در هنگام مکش.

در مراحل تخلیه چاه زمانی که شیلنگ به چاه فاضلاب هدایت می شود باید دقت شود که سر لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد. زیرا موجب گرفتگی لوله و اسیب رسیدن به دستگاه در اثر وارد شدن گل و لای می شود.

مکانیزم عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام تخلیه کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند. و به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند. البته این موضوع زمانی صدق می کند که از تجهیزات پیشرفته برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده شود.

خدمات گروه فنی 7000

گروه خدمات فنی 7000 از موفق ترین تیم های کاری مجهز در زمینه تخلیه چاه کن می باشد. ای شرکت در تمامی نقاط تهران و کرج خدمات ارائه می کند.
ما با تجهیزات مدرن و نیروی کار ماهر همواره در زمینه تخلیه چاه فاضلاب ، شیمیایی، توالت و… پیشرو و قدرتمند حرکت کرده ایم و مسیر پیشرفت را با رضایت مشتریان خود طی نموده ایم.