تخلیه چاه کوی بیمه با اعزام سریع کارشناس و دستگاه مکانیزه به محل

عملیات تخلیه چاه فاضلاب بصورت اتوماتیک انجام می شود. به گونه ای که که با استفاده از دستگاه های مکنده تخلیه چاه گروه خدمات فنی 7000 بدون دخالت نیروی انسانی، صورت می پذیرد.
این عملیات در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک تماس، نزدیک ترین اکیپ مکانیزه تخلیه چاه به محل کار و یا منزل شما اعزام خواهند شد.

بدلیل حساسیت بالای عملیات خالی کردن چاه فاضلاب، تمام همکاران ما نکات بهداشتی لازم را بمنظور جلوگیری از انتشار آلودگی به فضاهای همجوار رعایت می نمایند.

در ۲۴ ساعت شبانه روز و تمامی روزهای هفته و حتی ایام تعطیل آماده خدمات رسانی و اعزام اکیپ تخلیه چاه به تمامی نقاط تهران هستیم.

تخلیه مکانیزه چاه فاضلاب

دستگاه های مکنده ای که در عملیات تخلیه فاضلاب استفاده می شود برای قدرت بیشتر نیازمند برق ماشین می باشد و فشار زیادی را وارد می کند.

در عین حال قدرت مکش بالای این دستگاه ها سبب می شود تا چاه به طور کامل تخلیه شود و شرایط آب و هوایی تاثیری بر قدرت مکش آنها نداشته باشد.

همچنین در صورت وجود پلاستیک و یا پارچه بلند در چاه، تیغه های پروانه ای پمپ مکش، این عناصر را به قطعات کوچکتر تبدیل کرده و به داخل مخزن دستگاه هدایت می کنند.