نمایش همه

  لوله بازکنی شهرک مخابرات

  لوله بازکنی شهرک مخابرات تخلیه چاه فوری و شبانه روزی شهرک چاه رفع بوی نم و رطوبت و بوی چاه فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله

  لوله بازکنی شهرک مخابرات تخلیه چاه فوری و شبانه روزی شهرک چاه رفع بوی نم و رطوبت و بوی چاه فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله

   لوله بازکنی شهرک مخابرات و مناطق اطراف ارزانتر از همه جا 100 % تضمینی

    

   علت گرفتگی لوله های فاضلاب درمنطقه شهرک مخابرات و مناطق اطراف

   لوله بازکنی و تخلیه چاه شهرک مخابرات تهران تضمینی رفع نم و رطوبت کف و دیوار رفع بوی بد چاه فاضلاباز علتهای گرفتگی لوله های ( چاه های ) فاضلاب می توان به شکل لوله کشی اشاره کرد. در لوله کشی فاضلاب وجود زانویی ، سه راهی 90 درجه ، سه راهی 45 درجه ، شتر گلویی که وجودشان اجتناب ناپذیر است. می توانند باعث جمع شدن آشغال و تفاله شوند و به مرور زمان لوله را مسدود نمایند.

   استفاده نکردن از توری در کفشور حمام و … می تواند گرفتگی را افزایش دهد. در بعضی موارد که ما در به وجود آمدن آن نقشی نداریم مانند رفتن دوغاب سیمان و مصالح ، درون شتر گلویی در موقع ساخت و ساز که خود یکی از اصلی ترین و سخت ترین موارد گرفتگی لوله به خصوص لوله کفشور و لوله دستشویی ایرانی است. چون وجود این مصالح و سفت شدن آن ته شتر گلویی خروجی را باریک کرده و سطح داخلی لوله را نیز ناهموار و زبر می کند که آشغال ها را نگه می دارد و لوله کیپ می شود.

    

   چرا نباید از محلول های شیمیایی مانند اسیدی و چنته لوله بازکن استفاده کرد

   استفاده از محلوله های لوله بازکنی زیاد توصیه نمی شود چون مضراتش از منافعش بیشتر است. اگر لوله گیر باشد پس داخل لوله پر از آب است و اگر محلول اسیدی در لوله ریخته شود رقیق شده و اثر خود را از دست می دهد. اگرهم لوله باز باشد محلول به سرعت از لوله رد شده و به چاه میریزد و زمانی نخواهد داشت تا اثر کند.

   تلفن تماس شبانه روزی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

   تنها اثر این محلولها ماندن ان در محل اتصالات لوله است که چسب آن را خورد لوله به طبقه پایین چکه خواهد کرد. برای لوله های چدنی هم زنگ زدگی لوله را خورده و در محلهایی که لوله نازک شده آن را سوراخ خواهد کرد.

   از همه بدتر برای ما این است که لوله هایی که در آن اسید ریخته شده و باز نشده ، لوله بازکن که می خواهد فنر بزند باعث سوخته شدن پوست دست سرویسکار شده و احتمال گرفتن بیماری های پوستی به شدت بالا می رود.

    

   چگونه می توان اشیاء قیمتی افتاده درون چاه فاضلاب توالت رو خارج کرد؟

   رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در آوردن اشیاء قیمتی از توالت1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.

   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
   • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت