نمایش همه

  لوله بازکنی بریانک

  لوله بازکنی بریانک و مناطق اطراف تخلیه چاه فوری بریانک رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی چاه خارج کردن اشیاء افتاده در چاه.

  لوله بازکنی بریانک و مناطق اطراف تخلیه چاه فوری بریانک رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی چاه خارج کردن اشیاء افتاده در چاه.

   ارزانترین لوله بازکنی بریانک و مناطق اطراف بصورت تضمینی و شبانه روزی

    

   توضیحات شرکت خدماتی 7000 در باره گرفتگی لوله ها

   لوله بازکنی بریانک تهران تخلیه چاه فوریچند سال پیش در ساختمان های قدیمی مانند ساختمان های مودجود در محله بریانک و مناطق اطراف یا فرسودن لوله ها دچار گرفتگی می شود. ولی به مرور زمان خیلی کم پیش میاد که لوله های ساختمان کلنگی یا قدیمی دچار گرفتگی شود.

   الان به لطف کارگر یا پیمانکار ساختمان های نوساز دچارگرفتگی می شوند ، بر اثر قیر نخاله گج سیمان و…

    

   باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت هنگام تجمع قیر در سیفون توالت 

   اغلب در ساختمان های نوساز به دلیل عدم رعایت برخی اصول فنی ، مقدار فراوانی قیر در سیفون توالت جمع می شود و هنگام استفاده و یا چندی پس از استفاده از توالت ، گرفتگی ایجاد می شود.

   در این روش بهترین راه حل استفاده از حل کننده هایی مانند نفت است. به این صورت که نفت را به داخل سیفون ریخته و پس از حدود یک ساعت سعی می کنیم با جسمی سخت مانند فنر ، قیر را با نفت حل کنیم.

   پس از حل شدن قیر ، با ریختن مقدار بیشتری نفت، محلول را به داخل چاه حل می دهیم. در انتها با ریختن آب جوش از خالی شدن سیفون اطمینان حاصل می نمائیم.

   تماس با شرکت خدمات فنی 7000 تخلیه چاه فوری و لوله بازکنی 24 ساعته شبانه روزی ارزان قیمت

   باز کردن لوله فاضلاب و سیفون هنگام جمع شدن سیمان و سفت شدن آن در سیفون توالت

   مانند مثال قبل ، گاهی پس از نوسازی و یا ساخت ساختمان جدید ، مقداری سیمان یا ماسه و سنگ در لوله فاضلاب گیر می کند. در این موارد دو روش برای باز کردن لوله و سیفون فاضلاب وجود دارد.

   • اول تراشیدن سیفون به وسیله فنر فولادی
   • دوم انجام اصلاحات در لوله کشی فاضلاب توالت و تعویض سیفون.

   نکته مهم : به هیچ عنوان از اسید لوله باز کن برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده ننمائید. زیرا باعث خوردگی و فرسودگی سیفون شده و علاوه بر آن خطراتی برای سلامتی و حتی جان افراد ساکن در ساختمان دارد.

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی بریانک

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه بریانک و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم در زمینه تخلیه چاه شبانه روزی و فوری می باشد.

    

   درباره خدمات لوله بازکنی

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در