نمایش همه

  لوله بازکنی درکه

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری درکه شبانه روزی 100% تضمینی رفع بوی فاضلاب رفع نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری درکه شبانه روزی 100% تضمینی رفع بوی فاضلاب رفع نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف زیر قیمت همکاران بدون تعطیلی 24 ساعته

    

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف با پمپ تراکم هوا توسط شرکت خدماتی 7000

   لوله بازکنی فوری و تخلیه چاه شبانه روزی درکه رفع بوی بد چاه فاضلاب و رفع نم و رطوبت منزلپمپ تراکم هوا زمانی استفاده می شود که فنر جوابگو. نباشد یا لوله طوری باشد که فنر نمی تواند در آن به حرکت درآید. مانند سره راهی خوردن 90 درجه که موقعه فنر زدن فنر مسیر خود رو پیدا نمی کن و اشتباهی می رود.

   در این موقع با استفاده از این دستگاه آشغال ها و مواد زائد با فشار هوا به بیرون میاید. به خاطر قدرت زیادی که دارد مسیر لوله را تمییز می کند. با این کار نیازی به استفاده از مواد شیمیایی و اسیدی نیست.

    

    

   روش کار لوله بازکنی در منطقه درکه با پمپ تراکم هوا توسط شرکت خدماتی 7000

   برای انجام این کار باید تمام مجراهای فاضلاب متصل به محل مسدود شوند. برای انجام این کار توسط لاستیک های مخصوصی که توسط شرکت به محل کار می آورند بسته می شود. دستگاه را بالا و پایین کنید تا هوا در درون مخزن ذخیره شود.

   میزان ذخیره هوا بستگی به نوع لوله دارد که توسط سرویسکار مشخص می شود. عمل تراکم هوا انجام می گیرد و مسیر لوله را که جرم ها و روغن ها به آن چسبیده است را پاک می کند.

    

   مشکلات روش پمپ تراکم هوا

   • یکی از مشکلات این کار این است که باید تمامی مجراهای فاضلاب کاملا بسته باشد تا شاهد افت فشار نباشیم.
   • برای انجام این کار باید یک سرویسکار با تجربه به محل اعزام شود که آشنا به انجام این کار باشد.
   • اگر لوله فاضلاب مسیر اشتراکی داشته باشد که به سایر لوله های فاضلاب متصل باشد، ممکن است مواد زائد و غیره که باعث گرفتگی شده بود به جایی دیگر منتقل شود و باعث گرفته شدن محل دیگر شود.
   • دقت فرمایید که پمپ تراکم هوا را در همه جا و در هر نو گرفتگی نمی توان استفاده کرد. اگر گرفتگی سخت و محکم باشد نه تنها گرفتگی برطرف نمی شود و حتی لوله ها آسیب هم خواهد دید. مانند باز شدن درز لوله و شکستن لوله و… بخاطر همین باید از یک سرویسکار باتجربه استفاده کرد.

   تلفن تماس شبانه روزی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف با فنرتوسط شرکت خدماتی 7000

   یکی از بهترین روشهای لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. توصیه می شود این کار را باید به شرکتی واگذار کرد که تجربه و تخصص لازم را داشته باشد.

   این شرکت همچنین در زمینه تخلیه چاه فوری درکه و نیز تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب، رفع بوی بد فاضلاب حمام و سرویس بهداشتی و توالت و نیز رفع مشکلات نم و رطوبت کف و دیوار به مشتریان گرامی خدمات ارائه می نماید.

   این یکی از مهمترین الویت برای انتخاب شرکت مورد نظر می باشد. انجام لوله بازکنی با دریل و دستگاه لوله بازکنی انجام می شود که دریل روشی قدیمی شده و همه شرکت ها به استفاده از دستگاه لوله بازکنی روی آورده اند.

    

   نظافت بعد از اتمام کار خدمات لوله بازکنی و حفر چاه و تخلیه چاه

   روش کار

   دستگاه لوله بازکنی از موتور و فنر تشکیل یافته است که موتور لوله بازکن وسیله ای همانند دریل است که فنر لوله بازکن به آن متصل است