نمایش همه

  لوله بازکنی درکه

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری درکه شبانه روزی 100% تضمینی رفع بوی فاضلاب رفع نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری درکه شبانه روزی 100% تضمینی رفع بوی فاضلاب رفع نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف زیر قیمت همکاران بدون تعطیلی 24 ساعته

    

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف با پمپ تراکم هوا توسط شرکت خدماتی 7000

   لوله بازکنی فوری و تخلیه چاه شبانه روزی درکه رفع بوی بد چاه فاضلاب و رفع نم و رطوبت منزلپمپ تراکم هوا زمانی استفاده می شود که فنر جوابگو. نباشد یا لوله طوری باشد که فنر نمی تواند در آن به حرکت درآید. مانند سره راهی خوردن 90 درجه که موقعه فنر زدن فنر مسیر خود رو پیدا نمی کن و اشتباهی می رود.

   در این موقع با استفاده از این دستگاه آشغال ها و مواد زائد با فشار هوا به بیرون میاید. به خاطر قدرت زیادی که دارد مسیر لوله را تمییز می کند. با این کار نیازی به استفاده از مواد شیمیایی و اسیدی نیست.

    

    

   روش کار لوله بازکنی در منطقه درکه با پمپ تراکم هوا توسط شرکت خدماتی 7000

   برای انجام این کار باید تمام مجراهای فاضلاب متصل به محل مسدود شوند. برای انجام این کار توسط لاستیک های مخصوصی که توسط شرکت به محل کار می آورند بسته می شود. دستگاه را بالا و پایین کنید تا هوا در درون مخزن ذخیره شود.

   میزان ذخیره هوا بستگی به نوع لوله دارد که توسط سرویسکار مشخص می شود. عمل تراکم هوا انجام می گیرد و مسیر لوله را که جرم ها و روغن ها به آن چسبیده است را پاک می کند.

    

   مشکلات روش پمپ تراکم هوا

   • یکی از مشکلات این کار این است که باید تمامی مجراهای فاضلاب کاملا بسته باشد تا شاهد افت فشار نباشیم.
   • برای انجام این کار باید یک سرویسکار با تجربه به محل اعزام شود که آشنا به انجام این کار باشد.
   • اگر لوله فاضلاب مسیر اشتراکی داشته باشد که به سایر لوله های فاضلاب متصل باشد، ممکن است مواد زائد و غیره که باعث گرفتگی شده بود به جایی دیگر منتقل شود و باعث گرفته شدن محل دیگر شود.
   • دقت فرمایید که پمپ تراکم هوا را در همه جا و در هر نو گرفتگی نمی توان استفاده کرد. اگر گرفتگی سخت و محکم باشد نه تنها گرفتگی برطرف نمی شود و حتی لوله ها آسیب هم خواهد دید. مانند باز شدن درز لوله و شکستن لوله و… بخاطر همین باید از یک سرویسکار باتجربه استفاده کرد.

   تلفن تماس شبانه روزی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

   لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف با فنرتوسط شرکت خدماتی 7000

   یکی از بهترین روشهای لوله بازکنی درکه و مناطق اطراف استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. توصیه می شود این کار را باید به شرکتی واگذار کرد که تجربه و تخصص لازم را داشته باشد.

   این شرکت همچنین در زمینه تخلیه چاه فوری درکه و نیز تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب، رفع بوی بد فاضلاب حمام و سرویس بهداشتی و توالت و نیز رفع مشکلات نم و رطوبت کف و دیوار به مشتریان گرامی خدمات ارائه می نماید.

   این یکی از مهمترین الویت برای انتخاب شرکت مورد نظر می باشد. انجام لوله بازکنی با دریل و دستگاه لوله بازکنی انجام می شود که دریل روشی قدیمی شده و همه شرکت ها به استفاده از دستگاه لوله بازکنی روی آورده اند.

    

   نظافت بعد از اتمام کار خدمات لوله بازکنی و حفر چاه و تخلیه چاه

   روش کار

   دستگاه لوله بازکنی از موتور و فنر تشکیل یافته است که موتور لوله بازکن وسیله ای همانند دریل است که فنر لوله بازکن به آن متصل است. فنر لوله بازکنی هم فنری متناسب با لوله می باشد که باید فنر طوری سخت نباشد که نتواند در درون لوله متحرک باشد.

   ابتدا دستگاه را روشن نموده فنر را وارد لوله می کنیم تا فنر شروع به چرخیدن در داخل لوله کند. باید این کار را به آرامی انجام داد تا لوله دچار شکستگی نشود. سپس باید به قسمت گرفتگی لوله وارد شده و محل گرفتگی را باز کند.

    

   مزیت استفاده از روش لوله بازکنی با فنر

   • از این روش برای باز کردن انواع لوله ها می توان استفاده نمود و یکی از بهترین معیار انتخاب برای انجام کار می باشد.
   • اگر در درون لوله اشیاء سختی افتاده باشد فنر این قدرت را دارد تا با نیروی خود آن را خورد کرده و در داخل لوله فاضلاب بیندازد.
   • فنر این توانایی را دارد که در مسیر لوله هر چه مو و مواد گرفتگی وجود دارد را به خود جذب کند و گرفتگی را برطرف کند.
   • فنر لوله بازکن به گونه ای است که هر چه در سر مسیر خود باشد را از میان راه بر می دارد.
   • فنر لوله بازکنی از 7 متر تا 100 متر برای انجام کار در این شرکت موجود می باشد.

    

   شیوه خارج کردن اشیاء قیمتی و طلا انگشتر و ساعت از درون لوله چاه فاضلاب و سرویس بهداشتی

   رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در آوردن اشیاء قیمتی از توالت1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.

   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
   • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی درکه

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه درکه و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم در زمینه تخلیه چاه فوری می باشد.

    

   نکاتی در مورد خدمات لوله بازکنی درکه

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه درکه و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه درکه با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی

    

   عوامل ایجاد کننده بوی بد چاه فاضلاب در خانه
   • دلایل بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.
   • با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.
   • ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.
   • امروزه در استان تهران اکثر خانه های آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.
   • رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.