نمایش همه

  لوله بازکنی دوراهی قپان

  لوله بازکنی خلیج فارس تهران رفع مشکلات نم و رطوبت ساختمان و دیوار رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی چاه خارج کردن اشیاء افتاده در چاه و توالت فرنگی و ایرانی

   ارزانترین لوله بازکنی دوراهی قپان و مناطق اطراف زیر قیمت همکاران

    

   لوله بازکنی دوراهی قپان و تخلیه چاه فوریهمانطور که می دانید ، برای تغییر مسیر لوله کشی فاضلاب در دو راهی قپان و مناطق اطراف اغلب از انواع مختلف زانویی ها استفاده می شود که غالبا به صورت 90 درجه و 45 درجه است.

   همچنین برای جلوگیری از نفوذ گاز فاضلاب (و حشرات موزی) از سیفون استفاده می شود. ( در چاه توالت ، روشویی ، لوله کف شور و …) .

   ناگفته پیداست گرفتگی های چاه توالت و لوله فاضلاب اغلب در همین زانویی ها و سیفون ها اتفاق می افتد. حال سوال اینجاست،

   • هنگام گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه توالت چه کنیم
   • چگونه گرفتگی توالت را باز کنیم
   • انواع لوله بازکن ها و چاه بازکن ها کدامند
   • روش لوله بازکنی و چاه بازکنی چگونه است

    

   روش لوله بازکنی و چاه بازکنی و روش باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی یا ایرانی

   به چند روش می توان گرفتگی چاه توالت از جمله توالت فرنگی و توالت ایرانی را از بین برد.

    

   الف) باز کردن گرفتگی سیفون توالت به وسیله پمپ لوله بازکنی

   در این روش پس از ریختن آب به چاه شروع به پمپ زدن می کنیم. فشار آب وارده بر سیفون باعث باز شدن آن می شود. اغلب این فشار باغث می شود که مواد فاضلاب موجود در لوله و چاه توالت به جلو رانده شوند. پس باید پمپ زدن را تا حصول نتیجه کامل و باز شدن لوله فاضلاب ادامه داد. این روش لوله بازکنی را می توانید شخصا امتحان کنید.

   لوله بازکنی دو راهی قپان رفع گرفتگی لوله های دستشویی حمام آشپزخانه سرویس بهداشتی در دوراهی قپان

   ب) استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی:

   برای گرفتگی های شدید لوله فاضلاب که با پمپ لوله بازکنی معمولی باز نمی شود می توان از دستگاه چاه بازکن تراکم هوا استفاده کرد. فشار این دستگاه قابل تنظیم است و می توان فشار آن را تا چندین برابر افزایش داد.

   این دستگاه در فشار های بالا ، صدای شدیدی ایجاد می کند. این دستگاه ، هوا را در مخزن خود با فشار جمع کرده و به صورت ناگهانی (پس از کشیدن اهرم) هوا را با شدت زیادی به داخل چاه توالت و لوله فاضلاب تخلیه می کند. که باعث باز شدن گرفتگی چاه توالت یا لوله فاضلاب می شود. استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا مستلزم تجربه و مهارت است.

    

   ج) استفاده از فنر چاه و لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت درمنطقه دوراهی قپان

   استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر مرسوم است. دلیل آن مسافت و برد دستگاه و همچنین قدرت آن در باز کردن گرفتگی لوله توالت در مسیر های نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و جرم زدایی آن پس از لوله باز کنی است.

   • از فنر لوله بازکنی برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می شود.
   • برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی ، استفاده از فنر لوله و چاه بازکنی دارای تضمین بیشتری است.