نمایش همه

  لوله بازکنی دوراهی قپان

  لوله بازکنی خلیج فارس تهران رفع مشکلات نم و رطوبت ساختمان و دیوار رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی چاه خارج کردن اشیاء افتاده در چاه و توالت فرنگی و ایرانی

   ارزانترین لوله بازکنی دوراهی قپان و مناطق اطراف زیر قیمت همکاران

    

   لوله بازکنی دوراهی قپان و تخلیه چاه فوریهمانطور که می دانید ، برای تغییر مسیر لوله کشی فاضلاب در دو راهی قپان و مناطق اطراف اغلب از انواع مختلف زانویی ها استفاده می شود که غالبا به صورت 90 درجه و 45 درجه است.

   همچنین برای جلوگیری از نفوذ گاز فاضلاب (و حشرات موزی) از سیفون استفاده می شود. ( در چاه توالت ، روشویی ، لوله کف شور و …) .

   ناگفته پیداست گرفتگی های چاه توالت و لوله فاضلاب اغلب در همین زانویی ها و سیفون ها اتفاق می افتد. حال سوال اینجاست،

   • هنگام گرفتگی لوله فاضلاب یا چاه توالت چه کنیم
   • چگونه گرفتگی توالت را باز کنیم
   • انواع لوله بازکن ها و چاه بازکن ها کدامند
   • روش لوله بازکنی و چاه بازکنی چگونه است

    

   روش لوله بازکنی و چاه بازکنی و روش باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی یا ایرانی

   به چند روش می توان گرفتگی چاه توالت از جمله توالت فرنگی و توالت ایرانی را از بین برد.

    

   الف) باز کردن گرفتگی سیفون توالت به وسیله پمپ لوله بازکنی

   در این روش پس از ریختن آب به چاه شروع به پمپ زدن می کنیم. فشار آب وارده بر سیفون باعث باز شدن آن می شود. اغلب این فشار باغث می شود که مواد فاضلاب موجود در لوله و چاه توالت به جلو رانده شوند. پس باید پمپ زدن را تا حصول نتیجه کامل و باز شدن لوله فاضلاب ادامه داد. این روش لوله بازکنی را می توانید شخصا امتحان کنید.

   لوله بازکنی دو راهی قپان رفع گرفتگی لوله های دستشویی حمام آشپزخانه سرویس بهداشتی در دوراهی قپان

   ب) استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی:

   برای گرفتگی های شدید لوله فاضلاب که با پمپ لوله بازکنی معمولی باز نمی شود می توان از دستگاه چاه بازکن تراکم هوا استفاده کرد. فشار این دستگاه قابل تنظیم است و می توان فشار آن را تا چندین برابر افزایش داد.

   این دستگاه در فشار های بالا ، صدای شدیدی ایجاد می کند. این دستگاه ، هوا را در مخزن خود با فشار جمع کرده و به صورت ناگهانی (پس از کشیدن اهرم) هوا را با شدت زیادی به داخل چاه توالت و لوله فاضلاب تخلیه می کند. که باعث باز شدن گرفتگی چاه توالت یا لوله فاضلاب می شود. استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا مستلزم تجربه و مهارت است.

    

   ج) استفاده از فنر چاه و لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت درمنطقه دوراهی قپان

   استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر مرسوم است. دلیل آن مسافت و برد دستگاه و همچنین قدرت آن در باز کردن گرفتگی لوله توالت در مسیر های نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و جرم زدایی آن پس از لوله باز کنی است.

   • از فنر لوله بازکنی برای حل دادن اشیاء جامد به داخل چاه توالت نیز استفاده می شود.
   • برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی و ایرانی ، استفاده از فنر لوله و چاه بازکنی دارای تضمین بیشتری است.

   تماس با شرکت خدمات فنی 7000 تخلیه چاه فوری و لوله بازکنی 24 ساعته شبانه روزی ارزان قیمت

   لوله بازکنی و باز کردن لوله فاضلاب در منطقه دوراهی قپان و مناطق اطراف یکی از خدمات شرکت تاسیسکاران است. لوله بازکنی و چاه بازکنی توالت فرنگی و انواع لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا از 1 اینچ تا 30 اینچ توسط ابزار مخصوص با سرویس کاران مجرب بدون خرابی . نیم ساعته. آماده عقد قرار داد با شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی.

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی دو راهی قپان

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه دوراهی قپان و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم در زمینه تخلیه چاه شبانه روزی و فوری می باشد.

    

   درباره خدمات لوله بازکنی

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه دو راهی قپان و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه دوراهی قپان با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی

    

   دلایلی که سبب ایجاد بوی بد چاه فاضلاب می شوند کدامند؟
   • رفع بوی بد فاضلای حمام و آشپزخان رفع بوی بد سینک ظرفشویی و فاضلاب ماشین لباسشویی و سرویس بهداشتیعلل شایع بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.
   • با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.
   • ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.
   • امروزه در استان تهران اکثر خانه های آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.
   • رفع بوی بد منتشر شده در منزل توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

    

   بهترین روش بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت

   در آوردن اشیاء قیمتی مثل ساعت و انگشتر و طلا از چاه فاضلاب و سرویس بهداشتییکی از مشکلاتی که باعث نگرانی شما می شود افتادن اشیاء در چاه و نیز افتادن اشیاء قیمتی مثل طلا و گوشی همراه در چاه توالت یا دستشویی است.

   از راه حل هایی که این سایت به شما می دهد از گیره های فاضلابی از جنس فلز و قابل انعطاف است.

   افتادن طلا به داخل چاه توالت ایرانی و فرنگی و افتادن موبایل داخل سرویس بهداشتی، افتادن سوییچ داخل سرویس بهداشتی یا افتادن دسته کلید داخل چاه توالت و…. برای بیشتر مردم اتفاق میفتد که یک فاجعه ی بزرگ است.

    

   بهترین وسیله جهت خارج کردن اشیاء قیمتی از داخل چاه

   به نظر می رسد بهترین روش برای بیرون آوردن اشیاء قیمتی از داخل چاه توالت گیره فاضلاب است. عموما برای بیرون آوردن اشیا قیمتی و یا غیرقیمتی از داخل چاه از گیره های فاضلابی استفاده می شود.

   این گیره ها که مخصوص همین کار می باشد برای بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت تعبیه شده اند و می تواند در مواقع لزوم بسیار کارآمد باشند.

   گیره های فاضلابی نوعی گیره از جنس انعطاف پذیر است که طول آن ب