نمایش همه

  لوله بازکنی احتشامیه

  لوله بازکنی احتشامیه و مناطق اطراف تخلیه چاه فوری احتشامیه رفع بوی بد فاضلاب خارج کردن اشیا قیمتی افتاده در چاه و سرویس بهداشتی

  لوله بازکنی احتشامیه و مناطق اطراف تخلیه چاه فوری احتشامیه رفع بوی بد فاضلاب خارج کردن اشیا قیمتی افتاده در چاه و سرویس بهداشتی

   منصف ترین لوله بازکنی احتشامیه و مناطق اطراف ارزانتر از همه جا

    

   منصف ترین لوله بازکنی احتشامیه تخلیه چاه فوری در منطقه احتشامیه

   روش های زیادی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه احتشامیه تهران وجود دارد. ما در این مقاله به اصلی ترین این روشها اشاره می کنیم. روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب به دو دسته تقسیم می شود:

   • روش های مکانیزه رفع گرفتگی لوله فاضلاب در احتشامیه تهران
   • روش های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه احتشامیه تهران

    

   روش های مکانیزه رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه احتشامیه تهران

   شرکت خدماتی 7000 با استفاده از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب، رفع بوی بد فاضلاب، خارج کردن انواع اشیا از لوله فاضلاب و همچنین تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. شما با خیالی آسوده مشکلات سیستم لوله کشی منزلتان را به کارشناس لوله بازکنی احتشامیه در تهران بسپارید.

   دستگاه واتر جت : این دستگاه با فشار آب گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می کند و در اینجا فشار آب مانند چاقوی تیز عمل کرده و شیی گیر کرده و یا چربی و رسوبات موجود در لوله فاضلاب را رها کرد.

    

   دستگاه فنر لوله بازکنی دستی

   طرز کار فنر لوله بازکن دستی به این صورت است که ابتدا نوک فنر رو درون لوله فاضلاب میذاریم. سپس به آرامی به داخل لوله حرکت می دهیم تا جایی که به مانع برسه و نتونیم فنر رو حرکت دهیم.

   در قسمت های زانو و اتصالات باید حرکت دادن فنر رو با دقت بیشتری انجام بدهیم. موقعی که مطمئن شدیم نوک فنر به محل گرفتگی رسیده، شروع به چرخوندن انتهای فنر می کنیم.

   تلفن تماس شبانه روزی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

   دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی

   ساکنین گرامی در منطقه احتشامیه در تهران اگر تجربه کافی در زمینه لوله بازکنی ندارید بهتر است جهت استفاده از این دستگاه از یک لوله بازکنی احتشامیه کمک بگیرید.

   نحوه کار با دستگاه تراکم هوا و یا کمپرسور هوا به این صورت می باشد که ابتدا باید تمامی خروجی های لوله را ببندید و تنها یک راه خروج برای هوا باز بگذارید که می تواند خروجی فاضلاب ساختمان نیز باشد.

   لوله بازکنی احتشامیه تخلیه چاه احتشامیه

   سپس مخزن هوا و فشار موجود در آن برای کار طبق دستورالعمل شرکت سازنده آن باید تنظیم شود. این امر بستگی به شدت گرفتگی لوله دارد اتصال شیلنگ رابط و قرار دادن آن در مسیر لوله فاضلاب و در نهایت بستن اطراف شیلنگ با پلاستیک و پارچه بصورت کامل و دقیق تا فشار هوا از اطراف آن خارج نشود.

   این کار را تا 5 دقیقه باید انجام داد و سپس آزمایش کرد که آیا مسیر لوله باز شده است یا خیر.

    

   تست رفع گرفتگی کامل لوله

   پس از انجام تمام مراحل باید تمام مجاری بسته شده را بازکرد و آب به میزان قابل توجه ای در مسیر لوله وارد نمود اگر آب به راحتی در لوله جریان داشت نشان از انجام شدن موفقیت آمیز کار دارد و مواد گیرافتاده به چاه فاضلاب انتقال پیدا کرده اند.

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی احتشامیه

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه احتشامیه و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم در زمینه تخلیه چاه شبانه روزی و فوری می باشد.

    

   اطلاعاتی درباره خدمات لوله بازکنی

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه احتشامیه و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه احتشامیه با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی

    

   دلایلی که سبب ایجاد بوی بد چاه فاضلاب می شوند کدامند؟
   • رفع بوی بد فاضلای حمام و آشپزخان رفع بوی بد سینک ظرفشویی و فاضلاب ماشین لباسشویی و سرویس بهداشتیعلل شایع بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.
   • با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.
   • ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.
   • امروزه در استان تهران اکثر خانه های آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.
   • رفع بوی بد منتشر شده در منزل توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

    

   بهترین روش بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت

   در آوردن اشیاء قیمتی مثل ساعت و انگشتر و طلا از چاه فاضلاب و سرویس بهداشتییکی از مشکلاتی که باعث نگرانی شما می شود افتادن اشیاء قیمتی مثل طلا و گوشی همراه در چاه توالت یا دستشویی است.

   از راه حل هایی که این سایت به شما می دهد از گیره های فاضلابی از جنس فلز و قابل انعطاف است.

   افتادن طلا به داخل چاه توالت و افتادن موبایل داخل سرویس بهداشتی، افتادن سوییچ داخل سرویس بهداشتی یا افتادن دسته کلید داخل چاه توالت و…. برای بیشتر مردم اتفاق میفتد که یک فاجعه ی بزرگ است.

    

   بهترین وسیله جهت خارج کردن اشیاء قیمتی از داخل چاه

   به نظر می رسد بهترین روش برای بیرون آوردن اشیاء قیمتی از داخل چاه توالت گیره فاضلاب است. عموما برای بیرون آوردن اشیا قیمتی و یا غیرقیمتی از داخل چاه از گیره های فاضلابی استفاده می شود.

   این گیره ها که مخصوص همین کار می باشد برای بیرون آوردن اشیاء از داخل چاه توالت تعبیه شده اند و می تواند در مواقع لزوم بسیار کارآمد باشند.

   گیره های فاضلابی نوعی گیره از جنس انعطاف پذیر است که طول آن بیش از یک متر می باشد. می توان به راحتی اشیاء قابل دید در داخل چاه فاضلاب را با آن گرفت و بیرون کشید.

    

   نقش گیره های فاضلاب در خارج کردن اشیاء افتاده داخل چاه

   با استفاده از گیره های فاضلابی می توانید خودتان اشیاء افتاده در داخل چاه توالت را بیرون آورید. گیره فاضلاب وسیله ای است مخصوص این کار که به راحتی می توان با آن اشیاء را از داخل چاه توالت یا دستشویی بیرون آورد.
   طول این گیره حدود 125 سانتی متر است این وسیله می تواند به شما ک