نمایش همه

  رفع مشکلات نم و چکه

  برطرف کردن مشکلات نم و رطوبت کف و دیوار خانه سرویس بهداشتی و حمام

  برطرف کردن مشکلات نم و رطوبت کف و دیوار خانه سرویس بهداشتی و حمام

   برطرف کردن مشکلات نم و رطوبت ساختمان بر اثر نشتی لوله فاضلاب

    

   این نوع نشتی معمولاً در اثر شکستگی لوله‌های فاضلاب، نشتی در محل اتصالات و در محل اتصال لوله فاضلاب با کاسه سرویس بهداشتی رخ می‌دهد. در بعضی مواقع به منظور رفع آن باید تمام روکارها مانند سرامیک، سنگ، سیمان و آجر تخریب شود و لوله ترمیم یا تعویض شود. سپس دوباره اقدام به کف‌سازی شود.

    

   نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نحوه رفع آن

   رفع نم دیوار و کف منزل ناشی از نشتی و ترکیدگی لوله های فاضلابروش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدین صورت است که این دستگاه ها با دریافت امواج صوتی که از خروج آب از لوله ایجاد می شود. جای دقیق نشت و ترکیدگی لوله را پیدا کرده و کار برای متخصصین راحت تر می شود.
   درصد خطای این دستگاه ها بسیار پایین است. زیرا دستگاه قادر است عمق و میزان ترکیدگی را نیز مشخص کند و تشخیص ترکیدگی لوله بسیار دقیق انجام می شود. بنابر این جای نگرانی برای شما مشتری گرامی باقی نخواهد ماند.

   به طور کلی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بسیار آسانتر از روشهای معمول است. اما بسیاری از شرکتها بدلیل قیمت بالای این دستگاه ها از تهیه آن خودداری می کنند. آنها با آزمون و خطا خسارات بسیاری را برای مشتری رقم می زنند.

    

   تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه حرفه ای

   تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از خدمات شرکت های چاه و فاضلاب می باشد. که بسیار کم هزینه تر و کاملا مطمئن است. دلیل آن این است که در گذشته با آزمون و خطا محل ترکیدگی لوله کشف می شد و خسارات زیادی به بار می آمد که قابل تحمل نبود. اما امروزه با دستگاه های مجهز به دوربین و سنسورهای فوق حساس به سرعت محل دقیق نشت مشخص و اقدام به رفع آن می نمایند.

    

   چه زمانی لازم است جهت تشخیص ترکیدگی لوله اقدام کنیم

   • مبلغ قبض آب بیش از حد نرمال باشد
   • در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
   • بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
   • با افت فشار آب روبرو شویم
   • از سقف و دیوار آب چکه کند
   • بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه استشمام شود.

   متاسفانه سیستم لوله کشی و فاضلاب در بسیاری از مناطق کشور ما قدیمی و بر اساس متدهای منسوخ شده صورت گرفته است. همین امر احتمال خرابی و پوسیدگی لوله ها ، نشتی لوله ها و دیگر مشکلات تاسیساتی و بنایی را زیاد می کند. بنابراین توصیه می شود لوله های پوسیده و شکسته شده را تعویض و یا تعمیر کنید.

   تلفن تماس شبانه روزی با خدمات فنی 7000 تخلیه چاه و لوله بازکنی

   نکات مهم در زمینه قبض آب

   افزایش غیرعادی مبلغ و مقدار مصرف در قبض آب و همچنین به وجود آمدن نم و رطوبت را در دیوارهای ساختمان و سقف منزل خود را جدی بگیرید. زیرا وجود هر یک از این علائم می تواند نشانه ای از بروز نشتی در لوله های آب و ترکیدگی لوله باشد.

   آسیب دیدن یک لوله آن هم از نوع ترکیدگی لوله در سیستم اصلی چه در یک زمان کوتاه و چه در مدت زمانی طولانی ؛ بسیار می تواند خطرناک و ویرانگر باشد.

   چرا که در یک خط لوله پشت سرهم ترکیدگی لوله به راحتی می تواند مردم را برای چند روز یا چند ماه بدون آب بگذارد. یا حتی موجب بسته شدن راه و قطع اتصال مناطق شود.خسارت زیادی را به اموال محیط اطراف خود وارد کند. درحالی که اگر زود اقدام کنیم براحتی با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب می توان از این فاجعه ها جلوگیری کرد.