نمایش همه

  لوله بازکنی سی متری جی

  لوله بازکنی سی متری جی به صورت شبانه روزی تخلیه چاه 30 متری جی فوری رفع مشکلات نم و رطوبت دیوار و کف رفع بوی بد چاه فاضلاب

  لوله بازکنی سی متری جی به صورت شبانه روزی تخلیه چاه 30 متری جی فوری رفع مشکلات نم و رطوبت دیوار و کف رفع بوی بد چاه فاضلاب

   ارزانترین لوله بازکنی سی متری جی و مناطق اطراف ارزانتر از همه جا بدون تعطیلی

    

   ارزانترین حدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب غرب تهران سی متری جیشرکت خدماتی 7000 : لوله بازکنی ، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی و انواع لوله های چدنی، آهنی ، پلیکا از 1 اینچ تا 30 اینچ توسط ابزار حرفه ای با سرویس کاران مجرب بدون خرابی 100% تضمینی در سی متری جی ، نیم ساعته، بدون تعطیلی 24 ساعته.

    

   باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت و لوله بازکنی هنگام تجمع قیر در سیفون توالت

   اغلب در ساختمان های نوساز به دلیل عدم رعایت برخی اصول فنی ، مقدار فراوانی قیر در سیفون توالت جمع می شود و هنگام استفاده و یا چندی پس از استفاده از توالت ، گرفتگی ایجاد می شود.

   در این مواقع بهترین روش چاه و لوله بازکنی استفاده از حل کننده هایی مانند نفت است. به این صورت که نفت را به داخل سیفون ریخته و پس از حدود یک ساعت سعی می کنیم با جسمی سخت مانند فنر ، قیر را با نفت حل کنیم.

   پس از حل شدن قیر ، با ریختن مقدار بیشتری نفت، محلول را به داخل چاه هل می دهیم. در انتها با ریختن آب جوش از خالی شدن سیفون اطمینان حاصل می نمائیم.

   تماس با شرکت خدمات فنی 7000 تخلیه چاه فوری و لوله بازکنی 24 ساعته شبانه روزی ارزان قیمت

   لوله بازکنی و باز کردن لوله فاضلاب و سیفون هنگام جمع شدن سیمان و سفت شدن آن در سیفون توالت

   مانند مثال قبل ، گاهی پس از نوسازی و یا ساخت ساختمان جدید ، مقداری سیمان یا ماسه و سنگ در لوله فاضلاب گیر می کند. در این موارد دو روش لوله بازکنی برای باز کردن لوله و سیفون فاضلاب وجود دارد.

   • اول تراشیدن سیفون به وسیله فنر فولادی
   • دوم انجام اصلاحات در لوله کشی فاضلاب توالت و تعویض سیفون

   نکته مهم : به هیچ عنوان از اسید لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده ننمائید.زیرا باعث خوردگی و فرسودگی سیفون شده و علاوه بر آن خطراتی برای سلامتی و حتی جان افراد ساکن در ساختمان دارد.

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی سی متری جی