نمایش همه

  لوله بازکنی کوی بیمه

  لوله بازکنی صد درصد تضمینی و تخلیهد چاه فوری ارزان خدمات فنی 7000

  لوله بازکنی صد درصد تضمینی و تخلیهد چاه فوری ارزان خدمات فنی 7000

   ارائه خدمات لوله بازکنی کوی بیمه و مناطق اطراف

    

   آیا شما در منطقه کوی بیمه با سیفون آشنا هستید؟
   نکند شما الان می‌گویید همان که دسته اش را می کشیم و آب با سرعت به داخل سنگ توالت می‌ریزد؟
   باید به شما بگوییم که اسم این وسیله سیفون نیست فلاش تانک است نه سیفون ، در ایران به اشتباه به سیفون معروف شده است.

    

   سیفون چیست؟

   نمایی از سیفونسیفون نام یک لوله خمیده شکل است که درهمه ی لوله فاضلاب ها استفاده می شود. چه منزل مسکونی چه اداری چه تجاری و… ، هم بهش سیفون میگن و هم شترگلو که شباهت به کلاهِ حرف ” آ ” می باشد.

   این وسیله نقش مهمی را ایفا می‌کند. در صورت نبود سیفون ، بوی بد فاضلاب منزل را غیرقابل تحمل می کند.
   در صورت نبود سیفون ، اگر اشیاء یا چیزی داخل لوله افتاده باشد در آوردن آن اشیاء غیر ممکن هست.
   با اختراع سیفون و نصب آن دراول لوله بعد از 50 الا 60 سانت لوله عمودی چاه توالت و یا نصب آن در انتهای لوله عمودی چاه های حمام ، آشپزخانه و … کمک بسیار بزرگی به ما شد.

   سیفون به گونه ای به لوله فاضلاب وصل می‌شود که همیشه مانند یک کاسه، داخلش پر از آب است ، شما هر زمانی داخل لوله ها رو نگاه کنید توالت ، حمام ، تراس ، پارکینگ ، پشت بام و… نگاه کنید داخل سیفون پر از آب هست.
   همین آب مانند یک سد در مقابل گازهای بد بو و سمی فاضلاب است که بطور مداوم در اعماق چاه فاضلاب تولید می‌گردد.
   گاز فاضلاب در عمق چاه تولید و سپس به سطح می آید و به سیفون می‌رسد ، درون آب سیفون حل شده و از بین می‌رود.
   پس اگر بوی بد فاضلاب شما را آزار نمی دهد یا از بوی بد توالت در امان هستید ، به دلیل کارکرد سیفون یا همون شترگلویی است.

   تماس با شرکت خدمات فنی 7000 برای لوله بازکنی و تخلیه فوری چاه

   ارزانترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه کوی بیمه بصورت تضمینی و شبانه روزی بدون تعطیلی ارزانتر از همه جا ، 7 روز هفته.

    

   رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، ایرانی و فرنگی

   رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه، لباسشویی، حمام ، تراس، پشت بام، کفشور پارکینگ، جکوزی، استخر، دستشویی، رایزر اصلی، منحول، فاضلاب شهری و…
   این خدمات به صورت شبانه روزی در سراسر کوی بیمه و مناطق اطراف، حتی روزهای تعطیل و هر زمانی که شما نیاز بدانید در اسرع وقت انجام خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم می باشد.
   تمامی خدمات شرکت خدمات فنی 7000 با ضمانت نامه طولانی مدت و فاکتور مهر شده ارائه می گردد.

    

   تضمین خدمات لوله بازکنی کوی بیمه

   کلیه خدمات لوله بازکنی کوی بیمه و مناطق اطراف آن توسط شرکت خدماتی 7000 ضمانت کیفیت و سرعت ارائه خدمات دارد. خدمات لوله بازکنی کوی بیمه از جمله خدماتی است که فوریت و سرعت ارائه خدمات برای مشتری خیلی مهم است. از طرفی هم نباید کیفیت را فدای سرعت و فوریت ارائه خدمات کرد.

   کلیه خدمات ما تا یک سال ضمانت خدمات دارد. نیروهای اعزامی ما بطور کامل و دقیق گرفتگی لوله‌های ساختمان شمارا رفع می‌کنند. چنانچه به هر دلیلی دوباره گرفتگی لوله مجدد ناشی از علت قبلی باشد که بطور کامل رفع نشده باشد، لوله بازکنی مجدد بطور رایگان برای شما انجام خواهد شد. کلیه خدمات با ضمانت نامه طولانی مدت ارائه می گردد.

    

   چگونگی در آوردن اشیاء قیمتی از داخل لوله فاضلاب و توالت

   رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در آوردن اشیاء قیمتی از توالت1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.
   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.
   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
   • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت

    

   تخلیه چاه فوری کوی بیمه

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه کوی بیمه و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم می باشد.

    

   درباره خدمات لوله بازکنی در کوی بیمه

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه کوی بیمه و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی آنها در منطقه کوی بیمه با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی
   دلایل اصلی بوی بد فاضلاب در منازل

   علت بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.

   با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.

   ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.

   امروزه در استان تهران اکثر خانه ها آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.

   رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

    

   درباره شرکت خدمات فنی 7000

   تخلیه چاه و رفع گرفتگی فاضلاب و لوله بازکنی در آوردن اشیا از توالت رفع نم و چکه خدمات فنی 7000خدمات چاه و فاضلاب شرکت خدمات فنی 7000 درسال 1374 فعالیت خود را آغاز کرد ، اکنون بعد از حدود 23 سال از فعالیت و به کارگیری تکنولوزی روز دنیا و نیروهای متخصص درامرخدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به عنوان با کیفیت ترین ارائه دهنده از دید مشریان عزیز انتخاب و موجب دلگرمی مدیریت این شرکت گردید.

   شرکت خدماتی 7000 آماده عقد قرارداد و همکاری در همه منازل و ساختمان های شخصی و دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاهها، هتلها، رستورانها، مراکز انتظامی، مراکز تفریحی، شهرداری ها، مراکز فرهنگی و ورزشی، کلیه مراکزبهداشتی و درمانی، بیمارستانها، کلیه نهادها، سازمانها، وزارتخانه ها، بانکها، اماکن مذهبی مساجد و حسینیه ها می باشد.

    

   لوله بازکنی کوی بیمه,لوله بازکنی شبانه روزی کوی بیمه,چاه بازکنی کوی بیمه,لوله بازکنی در کوی بیمه,لوله بازکنی 24 ساعته کوی بیمه,لوله بازکنی ارزان در منطقه کوی بیمه,لوله بازکنی سریع در کوی بیمه,لوله بازکنی فوری در کوی بیمه,لوله بازکنی منصف در کوی بیمه,لوله بازکنی و تخلیه چاه کوی بیمه,تخلیه چاه کوی بیمه,تخلیه چاه شبانه روزی کوی بیمه.