نمایش همه

  لوله بازکنی

  خدمات لوله بازکنی فوری تهران ارزانتر از همه جا شبانه روزی

  خدمات لوله بازکنی فوری تهران ارزانتر از همه جا شبانه روزی

   لوله بازکنی و تاریخچه آن

    

   از زمانی که وسایل فاضلاب و چگونگی دفع آن توسط بشر اختراع شد، نیاز به لوله بازکنی هم در کنار آن احساس شد. از قدیم دفع فاضلاب حتی در تمدن های قدیمی مثل شهر سوخته زاهدان که در قرن معاصر کشف شد، وجود داشته است. طبق آن لوله بازکنی هم به طور طبیعی می بایستی وجود داشته باشد.

   سیستم لوله کشی فاضلاب در قدیم با امروز تفاوت بسیاری داشت. در قدیم فاضلاب را از طریق چیدن سنگ تراشیده شده و آجر بصورت تونل کوچک می ساختند. با توجه به حجم فاضلاب منازل و ساختمان ها و امارات دولتی و در نهایت کل فاضلاب شهر ، آن را به بیرون از شهر هدایت می کردند. این امر در تپه هگمتانه زمان مادها در همدان هم وجود داشته است.

   با گسترش شهرنشینی و وجود ساختمانها و مجتمع های عظیم مسکونی ، تجاری و دولتی و… در شهرهای کلان نیاز به لوله بازکنی را به علت گرفتگی های مکرر به دلایل مختلف بیشتر نمایان می کند.

    

   لوله بازکنی با دستگاه های مدرن و پیشرفته

   نیاز به لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته نوین امروزی از زمانی که تقریبا لوله های پولیکا و پلی اتیلن و سایر لوله ها اختراع شد احساس شد.  دستگاه های لوله بازکنی به مرور زمان ساخته و روانه بازار شد. شرکتهای خدماتی در زمینه لوله بازکنی مطابق با محصولات جدید مشغول به فعالیت شدند.

   لوله بازکنی امروزه با توجه به نوع گرفتگی با دستگاه های مختلفی انجام می شود که اکثرا با دستگاه های ژنراتوری کلیه لوله های فاضلاب ساختمانها را باز می کنند. باز کردن لوله با دستگاه های واتر جت نیز برای فاضلاب های اگو که امروزه کار هدایت فاضلاب کلیه ساختمان های شهری را در تمام مناطق انجام می دهند صورت می پذیرد.

    

   علل گرفتگی لوله فاضلاب در منازل

   باز کردن لوله از فعالیت هایی است که به دلیل نیاز همه منازل در کلیه مناطق شهری و روستایی و هرجای دیگر، امری اجتناب ناپذیر است. لوله بازکنی دیگر به روش های قدیم متداول نیست. قریب به اتفاق ۹۵% آن توسط دستگاه های نوین صورت می پذیرد. لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی، مسیر وطول لوله با فنرهای فولادی با متراژهای مختلف صورت می گیرد.

   گرفتگی لوله فاضلاب به عوامل مختلفی مربوط می شود که از آن جمله گرفتن چربی به دلیل آشپزی های مکرر در کلیه ساختمانها می باشد. چربی شسته شده در آشپزخانه ها به مرور به دیوار لوله چسبیده و سفت می شود و باعث گرفتگی لوله میشود ونیاز به باز کردن را دارد.

   از دیگر عوامل مثل افتادن اشیاء در درون سیفون و لوله ها می باشد که حتما باید توسط دستگاه و یا افراد متخصص در بیرون آوردن اشیا قیمتی و… صورت پذیرد.

    

   لوله بازکنی و خدمات تخلیه چاه استان تهران گروه خدمات فنی 7000

   افتادن مصالح ساختمانی در لوله فاضلاب در آپارتمان های در حال ساخت

   علت دیگر در خانه های نوساز و یا ساختمانهایی که در درون آن بنایی صورت می پذیرد به دلیل افتادن نخاله ها ، ماسه وسیمان ، دوغاب، نیاز به لوله بازکنی را ایجاب می کند.

   پس از افتادن اشیاء درون لوله ها مخصوصا موبایل که بیشتر در درون سیفون دستشویی ها و اشیاء قیمتی مثل طلا که بیشتر در سیفون حمام می افتد باید دقت داشت.

    

   نبود فلاش تانک در سروریس بهداشتی

   یکی از عوامل دیگر به دلیل نداشتن فلاش تانک در درون دستشویی ها می باشد. فلاش تانک باید در دستشویی ها حتما باید نصب شود. زیرا با شستن کاسه توالت و سیفون آن نیاز به لوله بازکنی را کم کند.

    

   علل گرفتگی فاضلاب آشپزخانه

   بیشترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب آشپز خانه یا لوله فاضلاب لباسشویی این است روغن و غذای ته مانده ظروف و کولک لباس که وارد لوله می شود. در داخل لوله فاظلاب ته نشین شده و به مرور زمان روی هم انباشته میشود ولوله شروع به بستن روسوب می کند.

   مسیر لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر می شود. برای جلو گیری از این مشکل بهتر است که هر دوسال یک بار لوله فاضلاب فنر زده و مسیر لوله شستشو داده شود.

   یکی دیگر از علت های گرفتگی لوله و کف شور نداشتن طوری دهانه کف شور وافتادن اشغال داخل سیفون می باشد.

    

   تلفن تماس شبانه روزی با خدمات فنی 7000 تخلیه چاه و لوله بازکنی

    

   درباره گروه خدمات فنی 7000

   خدمات چاه و فاضلاب شرکت صداقتکاران با مدیریت آقای پرچیانلو درسال 1374 فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون بعد از حدود 23 سال از فعالیت و بکارگیری تکنولوزی روز دنیا و نیروهای متخصص در امر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد. این شرکت به عنوان با کیفیت ترین ارائه دهنده از دید مشریان عزیز انتخاب و موجب دلگرمی مدیریت این شرکت گردید.

   درباره شرکت خدمات فنی 7000 تخلیه چاه و لوله بازکنی و حفر چاه

    

   شرکت خدماتی 7000 آماده عقد قرارداد در همه منازل و ساختمانهای شخصی و دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاهها، مدارس، دانشگاهها، هتلها.

   رستورانها، مراکزانتظامی، مراکز تفریحی و شهرداریها، مراکز فرهنگی و ورزشی، کلیه مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستانها، کلیه نهادها و سازمانها،.

   وزارتخانه ها، بانکها، اماکن مذهبی، مساجد و حسینیه ها می باشد.

    

   لوله بازکنی تهران،لوله بازکنی سراسر تهران،لوله بازکنی شبانه روزی تهران ،چاه بازکنی تهران،لوله بازکنی درتهران،لوله بازکن