نمایش همه

  لوله بازکنی قیطریه

  لوله بازکنی قیطریه تخلیه چاه قیطریه رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی فاضلاب

  لوله بازکنی قیطریه تخلیه چاه قیطریه رفع بوی بد چاه فاضلاب رفع گرفتگی فاضلاب

   لوله بازکنی و چاه بازکنی قیطریه و مناطق اطراف 7 روز هفته ارزانتر از همه جا

    

   شرکت خدماتی 7000 بعنوان بزرگترین شرکت خدماتی لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه قیطریه و مناطق اطراف در زمینه خدمات ساختمانی در قیطریه بصورت شبانه روزی فعال می باشد. خدمات لوله بازکنی قیطریه و مناطق اطراف توسط خدمات دهنده های با تجربه در قیطریه فعالیت می کنند انجام می شود. شما مشتریان محترم در صورت هرگونه گرفتگی لوله ساختمان می توانید لوله بازکن قیطریه را از سایت شرکت خدماتی 7000 درخواست کنید.

    

   لوله بازکنی قیطریه و قیمت آن

   لوله بازکنی و تخلیه چاه قیطریه رفع بوی بد چاه فاضلاب و خارج کردن اشیا قیمتی از لوله فاضلابقیمت انجام خدمات لوله بازکنی در قیطریه بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی در قیطریه و مناطق اطراف می باشد. ولی خدمات دهنده های ما در قیطریه سعی کرده اند خدمات را با قیمت مناسب و تخفیف خوب انجام دهد. مشتریان محترم در قیطریه شما هر ساعتی از ۲۴ ساعت بصورت فوری به لوله بازکنی قیطریه نیاز داشتید ، فوری با شرکت خدماتی 7000 تماس بگیرید ، تا ما بصورت فوری نیروهای متخصص خود را در کمترین زمان ارسال کنیم.

    

   برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب به نکات زیر توجه کنیم

   • حتما ازصافی خوب در وردی فاضلاب حمام،دستشوی و سینگ اشپزخانه استفاده کنیم
   • باقی ماندن چای،روغن درظروف،تخم مرغ ها دلیل اصلی گرفتگی های لوله ساختمان است
   • اگر توالت فرنگی دارید دستمال توالت علت اصلی گرفتگی لوله است
   • مو اشغال اضافی مانند صابون دلیل کرفتگی لوله حمام ساختمان است
   • از ورود اب جوش و روغن داغ به داخل لوله فاضلاب جلوگیری شود.

   تلفن تماس شبانه روزی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

   چاه بازکنی قیطریه و استفاده از ابزارهای لوله بازکنی

   ۱- استفاده ازتراکم هوا: اگر گرفتگی لوله به دلیل وجود و پلاسیک یا محکم شدن فضولات و تجمیع اشغال مانند مو وتیکه های صابون باشد باید لوله را با تراکم هوا رفع گرفتگی لوله را باز کنیم.

   دستگاه تراکم هوا مخزنی دارد که با تلمبه زدن ، هوا داخل آن می رود. با نگهداری بادقت دستگاه تراکم هوا به طوری که خطر بیرون اوردن و پس زدن چیزهای گرفته شده به وجود نیاید ، دستگاه را بلند می کنیم.

   سپس عمل پمپ کردن با تولید صدای زیاد انجام می دهیم و گرفتگی لوله را فوری بازمی کنیم. درصورتی که با این روش نتوانستیم لوله منزل را باز کنیم شما می توانید از شماره خدمات لوله بازکنی قیطریه سایت خدمات خدمات فنی 7000 استفاده کنید.

   2- با استفاده از روش فنر زنی : ابتدا نوک فنر دستگاه لوله بازکنی را داخل لوله گرفته شده می کنیم ، تا فنر به محل گرفته شده تماس پیدا کند. بعد دستگاه لوله باز کنی را روشن کنیم. این کار باعث می شود با چرخیدن و فشار زیاد گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان باز کند.

   درصورت بزرگ بودن گرفتی لوله فاضلاب می توانیم قدرت دستگاه فنر زنی را بالا بیاریم. مشتریان محترم در منطقه قیطریه هیچ دغدغه ای در زمینه قیمت کاری خدمات چاه بازکن قیطریه و مناطق اطراف نداشته باشید. قیمت خدمات دهنده ها در قیطریه براساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی قیطریه حتی با تخفیف خواهد بود.

   لوله بازکنی با استفاده از دستگاه فنر زنی

   تخصص ها و خدمات متنوع شرکت خدماتی 7000

   متخصصین ماهر و با تجربه شرکت خدماتی 7000 توانایی دارند انواع گرفتگی لوله های فاضلاب را باز کنند. این گرفتگی ها شامل گرفتگی سیفون توالت، گرفتگی توالت فرنگی، گرفتگی سینک ظرفشویی، گرفتگی ظرفشویی، گرفتگی کفشور حمام، گرفتگی سرویس بهداشتی، گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ، گرفتگی فاضلاب پشت بام و ده ها گرفتگی دیگر که در لوله های فاضلاب ایجاد می شود.

   پس هر گرفتگی که در لوله فاضلاب شما ایجاد شد ابتدا با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به صورت غیرحضوری مشکل شما را حل کنند و در صورت لزوم اقدام به اعزام تکنسین به محل نمایند.

    

   دیگر خدمات فنی و تاسیساتی محله قیطریه

   گرچه لوله بازکنی قیطریه یکی از خدمات مهم شرکت خدماتی 7000 است اما ما تنها خدمت لوله بازکنی را در قیطریه ارائه نمی کنیم. شرکت خدماتی 7000 هزاران خدمت فنی و تاسیساتی دیگر دارد که همه آنها به صورت فوری و ارزان در محله قیطریه و مناطق اطراف قابل ارائه می باشند. برخی از خدمات ما عبارتند از:

   • رفع بوی بد فاضلاب
   • خارج کردن اشیا از داخل لوله های فاضلاب
   • تخلیه چاه توسط پمپ های لجن کش
   • رفع بوی بد فاضلاب بصورت تخصصی
   • تشخیص ترکیدگی لوله و نم و چکه
   • پیدا کردن درب چاه و تخریب آن

    

   چگونگی خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله چاه فاضلاب و توالت

   رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در آوردن اشیاء قیمتی از توالت1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.

   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
   • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت

    

   تخلیه چاه فوری و شبانه روزی قیطریه

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه قیطریه و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم می باشد.

    

   نکاتی درباره خدمات لوله بازکنی قیطریه

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه قیطریه و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه قیطریه با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی

    

   عواملی که باعث ایجاد بوی بد چاه فاضلاب در منازل و آپارتمان ها می شوند کدامند؟
   • علت بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.
   • با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.
   • ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.
   • امروزه در استان تهران اکثر خانه های آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.
   • رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.