نمایش همه

  خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب

  خارج کردن اشیاء قیمتی طلا انگشتر دستبند گوشواره ساعت مچی و گوشی موبایل از دورن لوله فاضلاب و سرویس بهداشتی

  خارج کردن اشیاء قیمتی طلا انگشتر دستبند گوشواره ساعت مچی و گوشی موبایل از دورن لوله فاضلاب و سرویس بهداشتی

   درآوردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت

    

   راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت سوالی است که برای هرکس در زمان افتادن اشیاء قیمتی به درون لوله فاضلاب و توالت پیش می اید.

   افتادن اشیاء همچون دسته کلید ها، صابون و… به درون لوله های فاضلاب امری اجتناب ناپذیر بوده و ممکن است بنا به دلایلی برای هرکسی اتفاق بیفتد که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی در ساختمان هایی که برای ورودی لوله فاضلاب از کفشورمناسب استفاده می کنند نسبت به سایر ساختمان هاکمتر است.

   استفاده از کفشور مناسب برای ورودی لوله فاضلاب، بهترین راه حل پیشگیری ازافتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب و جلو گیری از مشکلات پس از ان خواهد بود.

   تلفن تماس شبانه روزی با خدمات فنی 7000 تخلیه چاه و لوله بازکنی

   افتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب به دو دسته تقسیم می شود

   1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد. اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.

   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   خارج کردن اشیاء قمیتی از لوله فاضلاب آشچزخانه توالت و حمام انگشتر النگو حلقه موبایل ساعت مچی

   • افتادن موبایل به درون لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد).
   • افتادن ساعت مچی به درون لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به درون لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن طلا به درون لوله فاضلاب و توالت
   • راه حل خارج کردن اشیای قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت
   • دستگاه لوله بازکنی با فنر و گیره فاضلابی راه حلی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و سایت های معتبر اموزشی، بیشتر توصیه می شوند.

   هر کدام از این دو روش بنا به تجربه لوله بازکن در شرایط مناسب استفاده می شود.

    

   موارد استفاده گیره فاضلابی

   استفاده از گیره فاضلابی برای خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلابگیره فاضلابی میله ای انعطاف پذیر از جنس فلز که طول ان 125 سانتی متر می باشد و بهترین ابزار برای خارج کردن اشیاء قیمتی درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   البته این در صورتی است که اشیاء با چشم دیده شوند. اگر دسترسی به گیره فاضلابی ندارید سریعا با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.

   در برخی موارد اشیای قیمتی به قدری درون لوله فاضلاب فرو می روند که با توجه به طول گیره فاضلابی، دسترسی به انها غیر ممکن می شود و راه حل نهایی استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر می باشد.

   دستگاه لوله بازکنی با فنر زمانی برای خارج کردن اشیای قیمتی استفاده می شود که اشیاء درون لوله فاضلاب از دسترس خارج شده باشند. لوله بازکن با فنر زدن توسط دستگاه لوله بازکنی با فنر اشیای قیمتی را به عقب و سمت ورودی لوله بر می گرداند