نمایش همه

  لوله بازکنی شهرک محلاتی

  لوله بازکنی شهرک شهید محلاتی بصورت تضمینی تخلیه چاه فوری شهرک شهید محلاتی تشخیص نشتی و نم و چکه لوله آب و فاضلاب خارج کردن اشیاء قمیتی از داخل چاه فاضلاب

  لوله بازکنی شهرک شهید محلاتی بصورت تضمینی تخلیه چاه فوری شهرک شهید محلاتی تشخیص نشتی و نم و چکه لوله آب و فاضلاب خارج کردن اشیاء قمیتی از داخل چاه فاضلاب

   ارزانترین لوله بازکنی شهرک محلاتی و مناطق اطراف 100 % تضمینی

    

   لوله بازکنی شهرک شهید محلاتی به صورت شبانه روزیشرکت خدماتی 7000 در حال حاضر در زمینه لوله بازکنی شهرک محلاتی و مناطق اطراف حال فعالیت می باشد ، لوله بازکنی شهرک محلاتی با تجهیزات مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گردد.

   مدیریت شرکت امیدوار است بتواند در زمینه انواع مشاوره و همچنین اجرای خدمات لوله بازکنی رضایت کلیه مشتریان گرامی را برآورده نماید. لوله بازکنی در منطقه شهرک سهبد محلاتی را در سریع ترین زمان ممکن با ما تجربه کنید.

   لوله بازکنی توالت و یا سیستم لوله کشی حمام و دسشویی به منظور رفع گرفتگی لوله انجام می گیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی انجام می گیرد که بسته به دلیل گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن می باشد.

    

   روش اول : استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

   فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله ی توالت استفاده می کند.

   فنر لوله بازکنی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور لوله بازکنی فنری وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن متصل شده است. فنر لوله بازکنی هم فنری متناسب با لوله می باشد که بایستی انعطاف لازم را داشته باشد تا درون خمیدگی لوله بتواند خم شود.

    

   روش دوم : لوله بازکنی شهرک محلاتی توسط تراکم هوا

   اگر دلیل گرفتگی لوله فاضلاب انباشتگی خاک داخل لوله باشد، در اینطور مواقع از لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می شود. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلنبه زدن ، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و مقدار فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود.

   با قرار دادن دهانه این وسیله بر رویه دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی ، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

   لوله بازکنی فوری شبانه روزی و مناطق اطراف

   روش سوم : لوله بازکنی شهرک محلاتی با استفاده از تلمبه دستی

   لوله بازکنی دستی وسیله ای برای باز کردن گرفتگی های سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب می باشد. این وسیله شامل پمپ و دسته است و یک قطعه پلاستیکی نیم دایره ای شکل که نام پمپ به آن داده می شود و یک دسته که روی آن قرار گرفته است برای ایجاد چسبندگی بیشتر و قوی‌تر عمل کردن چاه بازکن.

   دور تا دور لبه پلاستیکی بخشی را که قرار است به سینک بچسبد، پارافین بمالید. قسمت پلاستیکی لوله بازکنی را طوری که آب نتواند به زیر این کلاهک برود روی چاهک قرار دهید. مقداری آب در سینک ریخته سپس دسته چاه بازکن را محکم به سمت پایین فشار دهید.

   این حرکت را چندین مرتبه تکرار کنید چاه بازکن را بردارید تا آب درون سینک با فشار وارد چاهک شود و ذرات داخل لوله را به درون فاضلاب ببرد سپس آب داغ را باز کنید تا وارد لوله شود و جداره لوله را کاملا پاکسازی کند.