نمایش همه

  لوله بازکنی تهرانسر

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی تهرانسر و مناطق اطراف

  لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی تهرانسر و مناطق اطراف

   لوله بازکنی تهرانسر و مناطق اطراف

    

   لوله بازکنی تضمینی و تخلیه چاه تهرانسرلوله بازکنی ، تخلیه چاه اضلاب ، رفع بوی بد فاضلاب ، خارج کردن اشیاء از داخل لوله ، نیز مانند دیگر کارها نیز به تجربه و تخصص های لازم را دارد. برای انجام کار های مربوط به لوله بازکنی تهرانسر و… حتما با مراکز مجاز تماس گرفته و از دست کاری های غیر اصولی و خود سرانه پرهیز کنید. چرا که ممکن است به لوله ها آسیب وارد کنید و خساراتی را به ساختمان خود وارد کنید.

   تمامی لوله های کار شده در ساختمان دارای یک شیب مناسب هستند. در خصوص لوله های فاضلاب حتما بایستی به شکل صحیح این شیب مناسب رعایت شود. زیرا این شیب ، احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب را به حداقل می رساند.

   البته باید توجه کنید که شیب نباید بیشتر از حد مجاز باشد .چنانچه این شیب زیاد از حد باشد ، آب و فاضلاب در لوله سرعت می گیرد و در قسمت هایی از لوله که پیچ و خم وجود دارد، احتمال صدمه به شبکه بالا می رود. این صدمات به خصوص در نقطه ی اتصالات شبکه به مرور زمان سبب وارد آوردن فشار به شبکه شده و آسیب های جدی را به همراه خواهد داشت.

    

   چگونه بوی بد فاضلاب در خانه را از بین ببریم

   1. یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید ، یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به داخل فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید.
   2. یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را نه برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.
   3. ترکیب نمک و جوش شیرین ، محلول بسیار قوی و از بین برنده بوی بد فاضلاب است ، یک لیوان نمک و یک لیوان جوش شیرین را به همراه یک کتری آب جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید.

    

   مناطق تحت پوشش توسط شرکت خدماتی 7000

   لوله بازکنی تهرانسر ، لوله بازکنی شهرک آزادی ، لوله بازکنی شهرک فرهنگیان ، لوله بازکنی شهرک استقلال ، لوله بازکنی شهرک آسمان ، لوله بازکنی خلیج فارس ، لوله بازکنی شماره 2 ، لوله بازکنی جاده مخصوص ، لوله بازکنی جاده فتح ، لوله بازکنی جاده قدیم ، و…

   ارزانترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهراسر بصورت تضمینی و شبانه روزی بدون تعطیلی ارزانتر از همه جا ، 7 روز هفته.

    

    

   رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، ایرانی، فرنگی

   رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه، لباسشویی، حمام ، تراس، پشت بام، کفشور پارکینگ، جکوزی، استخر، دستشویی، رایزر اصلی، منحول، فاضلاب شهری و…
   این خدمات به صورت شبانه روزی در سراسر تهرانسر و مناطق اطراف، حتی روزهای تعطیل و هر زمانی که شما نیاز بدانید در اسرع وقت انجام خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم می باشد.
   تمامی خدمات شرکت خدمات فنی 7000 با ضمانت نامه طولانی مدت و فاکتور مهر شده ارائه می گردد.

    

   تماس با شرکت خدمات فنی 7000 برای لوله بازکنی و تخلیه فوری چاه

   ارزانترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانسر بصورت تضمینی و شبانه روزی بدون تعطیلی ارزانتر از همه جا ، 7 روز هفته.

    

   رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، ایرانی و فرنگی

   رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه، لباسشویی، حمام ، تراس، پشت بام، کفشور پارکینگ، جکوزی، استخر، دستشویی، رایزر اصلی، منحول، فاضلاب شهری و…
   این خدمات به صورت شبانه روزی در سراسر تهرانسر و مناطق اطراف، حتی روزهای تعطیل و هر زمانی که شما نیاز بدانید در اسرع وقت انجام خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم می باشد.
   تمامی خدمات شرکت خدمات فنی 7000 با ضمانت نامه طولانی مدت و فاکتور مهر شده ارائه می گردد.

    

   تضمین خدمات لوله بازکنی تهرانسر

   کلیه خدمات لوله بازکنی تهرانسر و مناطق اطراف آن توسط شرکت خدماتی 7000 ضمانت کیفیت و سرعت ارائه خدمات دارد. خدمات لوله بازکنی تهرانسر از جمله خدماتی است که فوریت و سرعت ارائه خدمات برای مشتری خیلی مهم است. از طرفی هم نباید کیفیت را فدای سرعت و فوریت ارائه خدمات کرد.

   کلیه خدمات ما تا یک سال ضمانت خدمات دارد. نیروهای اعزامی ما بطور کامل و دقیق گرفتگی لوله‌های ساختمان شما را رفع می‌کنند. چنانچه به هر دلیلی دوباره گرفتگی لوله مجدد ناشی از علت قبلی باشد که بطور کامل رفع نشده باشد، لوله بازکنی مجدد بطور رایگان برای شما انجام خواهد شد. کلیه خدمات با ضمانت نامه طولانی مدت ارائه می گردد.

    

   چگونگی در آوردن اشیاء قیمتی از داخل لوله فاضلاب و توالت

   رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در آوردن اشیاء قیمتی از توالت1- اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند. این اشیا مواردی همچون افتادن صابون، دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.
   همانطور که اشاره کردیم ممکن است این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.
   استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

   2- اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

   • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
   • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
   • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت

    

   تخلیه چاه فوری تهرانسر

   خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالتتخلیه چاه تهرانسر و مناطق اطراف آن بصورت مکانیزه و با استفاده از پمپ های لجن کش با تانکرهای 6000 ، 80000 ، 12000، بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم می باشد.

    

   درباره خدمات لوله بازکنی در تهرانسر

   برای بازکردن لوله های فاضلاب در منطقه تهرانسر و مناطق اطراف از چه ابزار هایی استفاده می شود؟

   برای بازکردن لوله های فاضلاب و یا رفع گرفتگی آنها در منطقه تهرانسر با توجه به نوع لوله ها (جنس و سایز) از ابزار هایی متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود.

   • لوله بازکنی از طریق فنر با دستگاه لوله بازکنی با تراکم هوا
   • لوله بازکنی با واترجت
   • لوله بازکنی با تلمبه دستی
   • لوله بازکنی با فنر فولادی و سه نظام
   • لوله بازکنی با محلول شیمیایی
   دلایل اصلی بوی بد فاضلاب در منازل و آپارتمان ها

   علت بوی بد فاضلاب در آپارتمان و منازل چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره لوله می باشد.

   با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.

   ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.

   امروزه در استان تهران اکثر خانه های آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی هم دارد.

   رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویسکاران حرفه ای و با تجربه شرکت خدمات فنی 7000 بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

    

   درباره شرکت خدمات فنی 7000

   تخلیه چاه و رفع گرفتگی فاضلاب و لوله بازکنی در آوردن اشیا از توالت رفع نم و چکه خدمات فنی 7000خدمات چاه و فاضلاب شرکت خدمات فنی 7000 درسال 1374 فعالیت خود را آغاز کرد ، اکنون بعد از حدود 23 سال از فعالیت و به کارگیری تکنولوزی روز دنیا و نیروهای متخصص درامرخدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به عنوان با کیفیت ترین ارائه دهنده از دید مشریان عزیز انتخاب و موجب دلگرمی مدیریت این مجموعه گردید.

   شرکت خدماتی 7000 آماده عقد قرارداد و همکاری در همه منازل و ساختمان های شخصی و دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاهها، هتلها، رستورانها، مراکز انتظامی، مراکز تفریحی، شهرداری ها، مراکز فرهنگی و ورزشی، کلیه مراکزبهداشتی و درمانی، بیمارستانها، کلیه نهادها، سازمانها، وزارتخانه ها، بانکها، اماکن مذهبی مساجد و حسینیه ها می باشد.

    

   لوله بازکنی تهرانسر,لوله بازکنی شبانه روزی تهرانسر,چاه بازکنی تهرانسر,لوله بازکنی در تهرانسر,لوله بازکنی 24 ساعته تهرانسر,لوله بازکنی ارزان در منطقه تهرانسر,لوله بازکنی سریع در تهرانسر,لوله بازکنی فوری در تهرانسر,لوله بازکنی منصف در  تهرانسر,لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانسر,تخلیه چاه تهرانسر,تخلیه چاه شبانه روزی تهرانسر.