نمایش همه

  تخلیه چاه

  تخلیه چاه فوری شبانه روزی ارزانتر از قیمت همکاران

  تخلیه چاه فوری شبانه روزی ارزانتر از قیمت همکاران

   پر شدن چاه فاضلاب ، تخلیه چاه فاضلاب

    

   بعضی اوقات در برخی از خانه ها چاه فاضلاب زود به زود پر می شود. برای رفع این مشکل مردم تصمیم به حفر چاه جدید می گیرند. نیاز است بدانید علت اصلی گرفتگی چاه وجود جسم های جامد مثل صابون، چربی غذا روغن ، مو ، پلاستیک و… می باشد. گاهی اوقات حشراتی مثل دیده شدن پشه و مگس و سوسک می باشد و نیز بوی بدی به همراه خود دارد.

    

   چه عواملی موجب پر شدن چاه فاضلاب می شود و چگونه از سر ریز شدن آن جلوگیری کنیم

   جنس خاک چاه تاثیر بسزایی در پر شدن آن دارد. چاه با جنس شن و ماسه نسبت به چاه با جنس خاک خیلی بهتر است زیرا قدرت جذب بیشتری دارد.

   گاهی اوقات در مکان های عمومی از چاه هایی با ارتفاع کم استفاده می شود. در حالی که هر چاهی که حفر می شود باید با توجه به موقعیت مکانی و میزان کاربرد آن حفر شود.

   از موارد دیگری که هست اینکه به مرور زمان با چسبیدن مواد جامد به دیواره چاه، قدرت جذب آن کم می شود که در این صورت تخلیه چاه و لایروبی فاضلاب بهترین راه حل می باشد.

   در بعضی از مناطق که میزان بارش باران بیشتر است نیاز به تخلیه چاه بیشتر می باشد. در این مواقع به علت ورود بیش از اندازه آب باران به چاه ، شروع به لبریز شدن می کند. اما بهتر است در این مناطق چاه دیگری هم مختص آب باران حفر شود.

   پر شدن بیش از اندازه چاه و رجوع نکردن به تخلیه چاه عواقب ناگواری را بر جای گذاشته است و باعث نشست اطراف چاه می شود.

   خدمات تخلیه چاه شبانه روزی در تهران و کرج

   عمل تخلیه چاه

   برای تخلیه چاه ابتدا باید مطمئن شوید که فاضلاب پر شده است. تخلیه چاه فاضلاب معمولا به وسیله ماشین های ساکشن یا همون مکنده قدرتمند انجام می شود.

   این ماشین ها لوله ای بلند دارند. باید آن لوله در چاه فاضلاب قرار گیرد تا کار مکش آغاز شود. این کار به دلیل نیازمند بودن به تخصص کافی باید توسط افراد با سابقه صورت گیرد.

   چرا که ابتدا با فنر زنی مشخص می شود دهانه ورودی چاه کجاست و سپس لوله مکنده را وارد آن می کنند و عمل تخلیه چاه انجام می شود. ماشین های ساکشن تمام فضولات ، چربی ها و مواد اضافی را از چاه خارج می کنند.

   یکی از مهمترین مسائل، زیاد شدن تولید فاضلاب و احتمال زیاد مشکلات بهداشتی و بیماری های مختلفی را به همراه دارد. برای این خاطر، سیستم فاضلاب شهری به وجود آمده است تا بتواند فاضلاب را به صورت سیستماتیک کنترل و جمع آوری کند.

   تلفن تماس شبانه روزی با خدمات فنی 7000 تخلیه چاه و لوله بازکنی

   چگونه بفهمیم که عملیات تخلیه چاه لازم است

   برای آنکه بفهمیم چاه به تخلیه نیاز دارد یا نه ، چند نشانه وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

   • مشاهده سوسک و حشرات موذی زیاد در راه های خروجی چاه
   • گرفتگی آب ریز فاضلاب و مشاهده بالا آمدن سطح آب با مصرف
   • بوی بد که از محل کفشو و سیفون چاه تولت و دستشویی خانه شما به مشام می رسد
   • خیس شدن سطح موزاییک در چاه هایی که در حیاط و محیط های باز قرار گرفتند.
   • بالا آمدن آب توالت
   • نشست اطراف چاه زمان پر شدن چاه فاضلاب

   متاسفانه در کشور ایران، هنوز درگیر حفر چاه فاضلاب هستیم. یکی از مهمترین مسائل، پر شدن و گرفتگی چاه ها است. در این گونه موارد لازم است با استفاده از ابزارآلات و دستگاه های تخصصی ، اقدام به خالی کردن چاه مذکور شود.

    

   تخلیه چاه با استفاده از پمپ لجن کش با مکش قوی

   تخلیه چاه چگونه انجام می شود

   رایج ترین روش برای تخلیه چاه ، استفاده از پمپ لجن کش است. این پمپ ها مصرف زیادی در کار تخلیه چاه دارند و قدرت بالایی در پمپاژ کردن و مکش چاه دارند.

   به علاوه ، اجازه جابجابی فاضلاب خانگی و صنعتی به مکان های دیگر را به ما می دهند ، این پمپ های لجن کش با نام های دیگری ماندد ، پمپ غلیظ کش ، پمپ فاضلاب یا پمپ گل کش ، مپ ساکشن یا همون مکنده ، کفکش لجن کش و… شناخته می شوند.

    

   هزینه تخلیه چاه فاضلاب

   تمامی شرکت های مجاز و معتبر تخلیه چاه در تهران و کرج موظف هستند بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه اهنکاران از مشتریان خود هزینه دریافت کنند. این موضوع  نشان دهنده این است که هزینه تخلیه چاه فاضلاب در تهران و کرج دارای مقدار ثابت و معینی بین تمامی شرکت می باشد.
   حجم و نوع تانکر ماشین تخلیه چاه،حجم چاه فاضلاب، نوع پمپ مورد استفاده برای تخلیه، تعداد سرویس و متراژ شیلنگ تخلیه از پارامتر های تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چاه فاضلاب هستند و هزینه ها پس از ارزیابی های انجام شده توسط کارشناسان این شرکت به طور دقیق محاسبه می شوند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   Call Now Buttonتماس شبانه روزی